Gość

Koronawirus

Polecane posty

dysydent    3086

ustawa ta to miecz obosieczny i przy głupkach u władzy więcej złego niż dobrego po zastosowaniu może zostawić na przyszłość.
niebezpieczny czas, tyle powiem. 
wirus jest jakoś tam przewidywalny, idioci wcale zwłaszcza w panice.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

@dysydentPanie decydencie ja tam nie wiem czy się źgają na forum czy nie @hubertus mnie osobiście wkurwił i tyle A z tym handlarzem miałem też spinke w innym temacie ale skąd możesz wiedzieć jak Ty tylko dwa tematy ciągniesz 😏

Głąbami nazwałem tych co tu tak się produkowali, że co to by było jak by po rządziło. Że nic by nie było i tak dalej. Jeśli tak pisałeś to jak najbardziej było do ciebie bo przykład tego co rządowa agencja zrobiła z maseczkami idealnie pokazuje co jest jak rządzi pis. Zamiast gdybania co by było gdyby po rządziło. Do pisu powinieneś mieć pretensje, ze kradną i wami manipulują udając uczciwych. Moje słowa były własnie do tych ludzi skierowane.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Czy większość z was nie pisała w polityce i co przestali ludzie czytać wasze całostronicowe wypociny i przeleżliście na wiruska to może jeszcze na pogodę ale tu się nie rozwiniecie Piąta władza aktywna a kto płaci ? sorry zapomniałem o soku buraczanym tam to tylko patrioci ci  prawdziwi oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wirusa od polityki za bardzo nie oderwiesz. Bo walka z nim to sprawa rządu. jak byś nie chciał pisać o wirusie i walce z nim to musisz napisać o tych co ta walka kierują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1258
2 godziny temu, dysydent napisał:

bardziej w cudzysłów tych "polityków" forumowych bym ujął ;) 
kurczę dopiero zauważyłem że my w wirusowym temacie o polityce ale oba się już mylą te tematy tak my je poważnie traktujemy

nie tylko w tych pisuję bo dopiero co np tam ale tam już ściśle na temat 

https://www.agrofoto.pl/forum/topic/39055-problemy-techniczne/page/266/?tab=comments#comment-2880169
czyż nie?

 

A dlaczego w cudzysłowie? Tych sejmowych, tudzież innych telewizorowych gawędziarzy, za większego formatu uważasz? 
tutejsi, w tym i ja, za swoje polityczne buractwo, prymitywizm, ignorancję, bylejakość, choć łapy po kasę dobrodziei podatników nie wyciągamy. Dostrzeż że tę różnicę subtelną i zarezerwuj może ten cudzysłów, dla tych z tytułami i władzy żądzą, tak prymitywną, że aż ludzi prostych rażącą. 

  • Like 1
  • Thanks 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Pałacu Prezydenckim drukarki 3D, udostępnione 2 lata temu w celach pokazowych przez firmę Zortrax, teraz 24/7 drukują oprawki do przyłbic medycznych dla służby zdrowia. Praca wre.

EU6hYu4WAAAzu3r?format=jpg&name=360x360EU6hYvfXkAA9yow?format=jpg&name=360x360EU6hYu6WkAAc9k_?format=jpg&name=360x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, dysydent napisał:

warzywa z wyszczególnieniem już wieloletniego profesjonalnego doskonalenia i wdrażania produkcji fasoli na skalę towarową
Ta fasola była początkowo moim hobby z czasem stając się pasją w dążeniu do obniżenia ceny dla klienta po przez właśnie upowszechnienie jej uprawy i doskonalenie agrotechniki aby najtaniej i jakościowo najlepiej
o ile warzywami bym af nie wykorzystywał ... nawet tu konta nie zakładał to dla akurat pasji stał się ren portal dobrym poligonem wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami a że dużo o jednym pisać nie można to polityka jest tak szerokim tematem a i bezpośrednio rolnictwa dotyczącym jako gałęzi strategicznej w gospodarce to sobie korzystam z okazji

oczywiście nie tylko fasola była moim profesjonalnie naukowym tematem z rolnictwa w życiu bo i buraki cukrowe jako testującego współopracowującego wdrażającego metody dawek dzielonych herbicydów ale to było tak dawno jak i herbicydy te już wycofywane tak że tu już fachowcem się nie czuję i w temacie buraków się nie popisuję już nieaktualną wiedzą
zboża - wiadomo, musi być jakaś zapchajdziura dla warzyw w zmianowaniu ale zboża uważam za zbyt prostą uprawę aby sobie czas głowę i klawiaturę zaprzątać ich tematem. jest on tak dopracowany że można z pamięci je modelowo zrobić bez portali gdzie warto o cokolwiek pytać lub wykładać

z kolei nasiennictwo to wiedza zbyt wartościowa jak na darmowe fora i tylko tu i tylko raz wspomniałem

co tam Mirro?
a nie. to nie do mnie

Kuźwa to jest Pan bogaty farmer ,teraz już wiem dlaczego ciągnie do polityki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
1 godzinę temu, Generał napisał:

W Pałacu Prezydenckim drukarki 3D, udostępnione 2 lata temu w celach pokazowych przez firmę Zortrax, teraz 24/7 drukują oprawki do przyłbic medycznych dla służby zdrowia. Praca wre.

Aaaaaaa to te drukarki miały stanowić zaplecze zabezpieczające nas przed brakiem akcesorium na wypadek ataku wirusa. No teraz rozumiem co to znaczy rzucić wszystkie siły i środki do walki z pandemią. Wieeeelki szacun.:lol:

To podobna sytuacja jak kiedyś, podczas powodzi, jeden z wójtów poprosił nas abyśmy zabrali wsparcie materiałowe do wioski co już trzy dni była odcięta od świata. No to mówię dobra, dawaj Pan te środki ładujemy na Stara 266 i wio do ludzi, bo woda troche opadła to jakoś się przeczołgamy. A ten przynosi mi jedną parę gumowców i mówi żeby sołtysowi wręczyć za podpisem. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, hubertuss napisał:

Głąbami nazwałem tych co tu tak się produkowali, że co to by było jak by po rządziło. Że nic by nie było i tak dalej. Jeśli tak pisałeś to jak najbardziej było do ciebie bo przykład tego co rządowa agencja zrobiła z maseczkami idealnie pokazuje co jest jak rządzi pis. Zamiast gdybania co by było gdyby po rządziło. Do pisu powinieneś mieć pretensje, ze kradną i wami manipulują udając uczciwych. Moje słowa były własnie do tych ludzi skierowane.

 

 Ja nigdy w tym temacie nie napisałem słowa pis😏dlatego  powinien Pan wyszczególnić po niku kogo się tyczyło ,bo można nie winne osoby urazić 

Druga sprawa te maski czy to 100% info potwierdzone ? Bo nie zagłębiałem się i nie wiem o co chodzi ,brak czasu woziłem obornik pod kukurydze żeby bydło miało co jeść , bo kojarzy Pan co to byk 😏takie duże zwierzę z przodu ma rogi a z tyłu dwa jaja w takiej torbie i latają na boki podczas biegu do'tego strasznie dużo żre 

Trzecia sprawa to muszę  powiedzieć że'Ci Pana przeciwnicy jednak mieli racje'bo za tych nie jest idealnie Ale za poprzedników raczej było by gorzej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358
10 godzin temu, Ursus932 napisał:

Proszę Pana nie wiem co to za nagrania w tv i necie krążą , Ale mam sporo rodziny na zachodzie i troche wiem co tam się dzieje

Panika jak wszedzie...


The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
6 minut temu, Ursus932 napisał:

Trzecia sprawa to muszę  powiedzieć że'Ci Pana przeciwnicy jednak mieli racje'bo za tych nie jest idealnie Ale za poprzedników raczej było by gorzej

Pewnie, nic by nie było. Nawet wirusa nie potrafiliby załatwić dla kraju.:lol: A wtedy wstyd na całą Europę bo wszyscy mają tylko my nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, kb4512 napisał:

Zdjęcie trumien pokazali z 2013 roku jak zatonął stateczek z nachodźcami u wybrzeży Włoch, przejazd ciężarówek też nie był nagraniem z tego roku. Jak myślisz, że poszczególne rządy są samodzielnne to naiwny jesteś jak dwulatek. To zorganizowana akcja o zasięgu swiatowym co jasno pokazuje, że organizator jest jeden.

TV nie oglądam i rządu jak i opozycji nie lubię, bo to tylko pozorny wybór.

Ja wiedziałem że naród u nas  jest jeszcze zacofany, ale nie myślałem że jest aż tak źle, żeby nie użyć słowa tragicznie, człowieku nie wiem czy śmiać się z ciebie czy płakać? no gdzie mieszka taka ciemnota?

3 godziny temu, hubertuss napisał:

Głąbami nazwałem tych co tu tak się produkowali, że co to by było jak by po rządziło. Że nic by nie było i tak dalej. Jeśli tak pisałeś to jak najbardziej było do ciebie bo przykład tego co rządowa agencja zrobiła z maseczkami idealnie pokazuje co jest jak rządzi pis. Zamiast gdybania co by było gdyby po rządziło. Do pisu powinieneś mieć pretensje, ze kradną i wami manipulują udając uczciwych. Moje słowa były własnie do tych ludzi skierowane.

 

Was w kradnięciu już nikt nie przegoni, daruj sobie takie insynuacje bo popierasz partię która się skompromitowała i kompromituje nadal, a skoro takich popierasz to chyba o sobie piszesz głąby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, mirro napisał:

Pewnie, nic by nie było. Nawet wirusa nie potrafiliby załatwić dla kraju.:lol: A wtedy wstyd na całą Europę bo wszyscy mają tylko my nie mamy.

Wirusa było by pod dostatkiem, tylko pewnie łóżek by nawet nie było, bo byście wszystko wypchali do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

A pewnie ale po co się ograniczać. Chorych z łóżkami też byśmy wypchali do Niemiec. po to łóżka mają kółka żeby dało się je łatwiej przepchnąć na drugą stronę granicy.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, Generał napisał:

No niestety to twoje jest fake.. 🤣🤣🤣🤣🤣

ttps://tvn24.pl/najnowsze/agencja-rezerw-materialowych-sprzedala-30-tysiecy-masek-ktorych-dzis-brakuje-4544997

A tak, z, ciekawości to czemu szef ARM został, odwołany 😜

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
48 minut temu, mirro napisał:

Pewnie, nic by nie było. Nawet wirusa nie potrafiliby załatwić dla kraju.:lol: A wtedy wstyd na całą Europę bo wszyscy mają tylko my nie mamy.

A co toto żółte za świrus w Pana post się wpierdzielił , sobowtór Donalda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kb4512 napisał:

Panika jak wszedzie...

A ten się pewnie tak przestraszył według twoich durnych teorii, że trafił na oddział intensywnej terapii.  

https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=a855a6c2-ca13-421f-b450-0f2c2b13cf15&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1383

na linkedln pierdykneły zwolnienia jeden drugiego poleca informatycy(podobno był straszny niedobór speców a tu nagle zwolnienia tych co są), hr-owcy, handlowcy, menedzerowie, analitycy biznesowi, liderzy produkcji, z doswiadczeniem kilkuletnim, majcymi koniec umów bez przedłużnia kolejnych i tych z umowamii na czas nieokreślony, głośne w dobie kryzysu w korporacjach pytanie kogo zwolnić kogo zostawić, sa też nowe oferty ale w mniejszej liczbie ale jest etat dla doradcy techniczno-handlowy w branży rolniczej, nawet sie trafił, wiele rekrytacji zdalnych telefon , internet, telekonferencje ale praca w śród ludzi, kto może to w do przy laptopie bo w hurtowniach jak dzwonie to po domach siedzo, szukjo techników, mechaników na utrzymanie ruchu to jednak coś tam pracuje na liniach w zakładach 

a tu taki jeden uczony w pismie próbuje ekstrapolacji w temacie nowych zachorowań

 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To za co odwoali tego szefuncia?.... Za te zakupy których nie było?.... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Generał napisał:

Oooo ci od organizacji urodzin Hitlera są wiarygodni 🤣😂🤣😂🤣😂

o tych mówisz ?

 

EU76q55XsAYV7j3?format=png&name=small

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3086
2 godziny temu, bezbarwny napisał:

A dlaczego w cudzysłowie? Tych sejmowych, tudzież innych telewizorowych gawędziarzy, za większego formatu uważasz? 
tutejsi, w tym i ja, za swoje polityczne buractwo, prymitywizm, ignorancję, bylejakość, choć łapy po kasę dobrodziei podatników nie wyciągamy. Dostrzeż że tę różnicę subtelną i zarezerwuj może ten cudzysłów, dla tych z tytułami i władzy żądzą, tak prymitywną, że aż ludzi prostych rażącą. 

a wiesz że aż mi.... gotówem przeprosić za ten cudzysłów bo masz rację i przeczył bym sam sobie gdybym miał zastrzeżenie do bodaj jednego słowa z Twej reakcji. 
palnąłem durnotę i dzięki za uzmysłowienie mi jak niefortunną.

1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Kuźwa to jest Pan bogaty farmer ,teraz już wiem dlaczego ciągnie do polityki

w Polsce Wiedza, profesjonalizm rzetelność i pracowitość jak dotychczas do bogactwa nie prowadziły a co najwyżej na emigrację gdzie obcy bardziej te cechy docenia niż swój własny rząd który tylko zdzierstwem zniechęca najlepszych do służby temu krajowi a za zdzierstwo kupuje sobie głosy reszty zawistnych nieudaczników których tylko zawiść i wzajemna zazdrość do działania motywuje po chłopsku nazywanego "na chama"
Do polityki mam tak wielką odrazę i gdyby nie to że to właśnie politycy taki stan jak wyżej sprawili to bym się wcale na jej tematy nie wypowiadał gdyby mnie bezpośrednio nie dotyczyły
a co do stanu mojego posiadania zdaje się nic nie podawałem ani jest ktokolwiek zobowiązany w publicznej przestrzeni takowe ujawniać i za zgryźliwość poczytuję to domniemanie
co? prowokujemy?
ok proszę bardzo i nawet śmielej
mnie się nie uda sprowokować abym sam sobie krzywdę zrobił a przynajmniej się osłonisz ktoś zacz naprawdę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj