Gość

Koronawirus

Polecane posty

Roki212    1828
4 minuty temu, tess napisał:

Mniejsze zło? Znam te mniejsze zło.. Nigdy nie ma mniejszego.

No i ok masz swoje zdanie na ten temat, ja mam swoje i trzeba to uszanować ;)

Ograniczania praw źle, zgłaszanie źle, karanie źle to jak takiego człowieka uświadomić aby siedział w domu skoro on tego nie chce robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie jak inaczej, chętnie też się tego dowiem? tylko wątpię czy taka odpowiedź sensowna będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto nie chce? Ci co media podają? Może mają w tym sensacje zwiększą oglądalność itd. 

Ta dziewczyna co zmarła po cesarce wcale nie miała korony... 

Wcześniej odpowiedziałam nikt nikogo nie chce zarazić ani być zarażonym. Każdy ma rodziny i bliskich, ale nie wolno nikomu nic narzucać w wolnym kraju i już! 

Edytowano przez tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1108    22

Walić kary. Szczególnie takim dziadkom i babkom jak u nas które chodzą 3 razy dziennie do sklepu i kupują po jednej bułeczce i 2 plasterki serka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niektórym naprawdę nie służy na zdrowie psychiczne panika/pandemia/propaganda. Wystarczy profilaktyka. Na każdym kroku, w każdej sekundzie człowiek jest narażony na wszystko. Na śmierć czyjąkolwiek/bliskiego powinno być się w każdej chwili gotowym a nie, bo ogłosili epidemie i każdy drugiego traktuje jak trędowatego i 'spałowałby', nienormalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, tess napisał:

Kto nie chce? Ci co media podają? Może mają w tym sensacje zwiększą oglądalność itd. 

Ta dziewczyna co zmarła po cesarce wcale nie miała korony... 

Dziewczyno, są dane Policyjne że gro ludzi łamie kwarantannę mimo tak wysokich kar, to co jak go tylko poproszą to usłucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

z dwojga złego nie wybieraj żadnego😜

 

potem będzie że kowal zawinił a cygana powiesili😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
19 minut temu, tess napisał:

Mniejsze zło? Znam te mniejsze zło.. Nigdy nie ma mniejszego. 

Zarazić się można w sumie od każdego, bo niektórzy tylko ją przenoszą bezobjawowo... Po co ta propaganda o mówieniu czy nie mówieniu. 

Sean ciekawe jak byś się czuł będąc takim nieświadomym nosicielem? 

Co wypisuje? To co uważam- jak nie czytasz tylko z góry negujesz - to szkoda... I nie podzielam Twojego zdania odnośnie nadzoru państwa. Nikt nie chce zarażać ani być zarażanym. Zresztą więcej ludzi umiera na raka to jest dopiero epidemia a nie to. 

Zło może być mniejsze, bo lepiej stracić palec, niż dłoń. 
 

Kolega piszący o donoszeniu, rację ma, z tym, że ja nie nazwałbym tego donosicielstwem, a zachowaniem postawy obywatelskiej, bo ktoś kto ją zachowuje, kieruje się również własnym prawem do „wolności” o której piszesz. Poddany kwarantannie, ma siedzieć w domciu na cipce, bo jeśli nie siedzi, to narusza Twoją, naszą, moją wolność i swobody obywatelskie, bo my kwarantannie nie podlegamy, a dzięki jego poczynaniom, możemy. Takie to proste.

Co do tego, że więcej ludzi umiera na raka...może i racja...może więc powinnaś do Włoch pojechać i jako wolontariuszka jeździć od szpitala, do szpitala i wieść tą nieść tamtejszym staruszkom którym prawa do respiratora odmówiono. Niech mają świadomość, że ich śmierć tak nic nieznaczącą jest, w zderzeniu z raka ofiarami. 
Tyle tytułem wolności, słowa. 

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
31 minut temu, tess napisał:

Mniejsze zło? Znam te mniejsze zło.. Nigdy nie ma mniejszego. 

Zarazić się można w sumie od każdego, bo niektórzy tylko ją przenoszą bezobjawowo... Po co ta propaganda o mówieniu czy nie mówieniu. 

Sean ciekawe jak byś się czuł będąc takim nieświadomym nosicielem? 

Co wypisuje? To co uważam- jak nie czytasz tylko z góry negujesz - to szkoda... I nie podzielam Twojego zdania odnośnie nadzoru państwa. Nikt nie chce zarażać ani być zarażanym. Zresztą więcej ludzi umiera na raka to jest dopiero epidemia a nie to. 

Zgoda, każdy może być dzisiaj nieświadomym nosicielem, ale ci na kwarantannie, albo są już zarażeni, albo mieli kontakt z zarażonym i mają siedzieć bezwarunkowo w domu, właśnie dlatego żeby było jak najmniej nieświadomych nosicieli przez ich skrajną nieodpowiedzialność, czy Ty tego nie rozumiesz czy co?

Powiedz że dzisiaj coś sobie łyknęłaś dla kurażu  :)   a zrozumiem Twój dzisiejszy tok myślenia.   :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, Sean napisał:

Dziewczyno, są dane Policyjne że gro ludzi łamie kwarantannę mimo tak wysokich kar, to co jak go tylko poproszą to usłucha?

W Korei wiedzą jak sobie radzić z takimi przypadkami 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, bezbarwny napisał:

Co do tego, że więcej ludzi umiera na raka...może i racja...może więc powinnaś do Włoch pojechać i jako wolontariuszka jeździć od szpitala, do szpitala i wieść tą nieść tamtejszym staruszkom którym prawa do respiratora odmówiono. Niech mają świadomość, że ich śmierć tak nic nieznaczącą jest, w zderzeniu z raka ofiarami. 
Tyle tytułem wolności, słowa. 

Już wspominałam, że nie znamy przyczyny aż takiej śmiertelności we Włoszech- może się kiedyś wyjaśni..

Sean nic nie piłam chociaż może mniej by mnie to wszystko irytowało. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674
1 godzinę temu, tess napisał:

Czyli tu już nie chodzi o Polskę? Łał szerokie perspektywy :(

Ja jestem. 

Tak ci się tylko wydaje, nigdy nie byłaś i nie będziesz wolna. I teraz poważnie się zastanów dlaczego. Ja osobiście nie zamierzam chorować przez bandę idiotów którzy nie potrafią wytrzymać kwarantanny, a niestety takich osobników mamy w kraju sporo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
39 minut temu, tess napisał:

Grześ a Wisz dlaczego we Włoszech jest taka śmiertelność?.. Wyjdzie.. Ktoś to kiedyś wyjaśni. 

Też jestem za tym aby ograniczyć  jak najbardziej wirusa  ze względu właśnie na naszą służbę zdrowia... jednak powtarzam, że nie kosztem wolności obywatelskich Nigdy!!!

Ale jedynym sposobem na ograniczenie epidemii jest izolacja.

Węgry spodziewają się szczytu epidemii w czerwcu lub lipcu. U nas się słyszy codziennie, szczyt przed nami. Czyli nie wiadomo kiedy to się może skończyć. Poniekąd przypomina to areszt domowy ale też w domu w tych czasach można się nie nudzić. Są serwisy filmowe, gry online, internet. telefon. Nawet kościół transmituje mszę przez internet. To nie 19 wiek, że siedzi się w domu i patrzy przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Można izolować osoby które nie chcą przestrzegać kwarantanny a nie cały naród!!!!!!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

Z  ASF było  podobnie dzika nie można ruszać bo... to nic że rolnikom wybijano stada zdrowe chore młode lochy ciężarne, dzik ważniejszy. Ten sam tok myslenia ,,trzeźwego" czy co🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, tess napisał:

Już wspominałam, że nie znamy przyczyny aż takiej śmiertelności we Włoszech- może się kiedyś wyjaśni..

Sean nic nie piłam chociaż może mniej by mnie to wszystko irytowało. 

 

Szkoda że jednak nic nie piłaś dzisiaj, mógłbym zrozumieć Twoją dzisiejszą niedyspozycję intelektualną,  :D a tak pozostaje mi tylko podejrzewać że masz poglądy partii dla której mottem jest "konstytucja jest ważniejsza niż ludzkie życie"  :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Sean, nie bądż złośliwy, bo Tess chyba w pracy zawieszona, więc frustracja Ją ogarnia. Nic dziwnego, bo jak ktoś wyżej napisał, w domu dzisiaj nudzić się nie powinien człowiek, tylko żyć za co? Jak żyć Panie Premierze, ciśnie się


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie zrozumiesz bo jesteś z innego pokolenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ja pier**le ale tu niektorzy herezje głoszą. Jakoś z powodu raka nie słyszałem żeby trumny ustawiali gdzie popadnie a potem wojsko je wywozilo.  Na dzień dzisiejszy Hiszpania zaczyna przebijac Włochy.  Ciekawe który kraj pierwszy 4 cyfrowa liczbę ofiar dziennie przekroczy. Znaczy oficjalnie, bo nie oficjalnie to 4 już napewno przekroczyły. Ja obstawiam że Francja. 

Edytowano przez PawelWlkp
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

2 minuty temu, tess napisał:

Nie zrozumiesz bo jesteś z innego pokolenia. 

Chyba nie to,    :P   inni z Twojego pokolenia nie podzielają Twoich poglądów.  :)

1 minutę temu, PawelWlkp napisał:

Ja pier**le ale tu niektorzy herezje głoszą. Jakoś z powodu raka nie słyszałem żeby trumny ustawiali gdzie popadnie a potem wojsko je wywozilo.  Na dzień dzisiejszy Hiszpania zaczyna przebijac Włochy. 

Gdzie indziej będzie podobnie, bo rządzący tylko ładnie prosili żeby siedzieć w domach i to się zemści to nieograniczanie wolność według @tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej nie. Łatwiej było wyłapywać osoby które nie przestrzegają kwarantanny ale po co jak można pozbawić ludzi praw...

 

8 minut temu, bezbarwny napisał:

żyć za co? Jak żyć Panie Premierze, ciśnie się

Ale co? Śmieszy cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak wyłapać? przecież jesteś przeciwna by donieść że ktoś nie przestrzega, :D   zaczynasz gubić się w zeznaniach.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

.

Edytowano przez bezbarwny

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj