Gość

Koronawirus

Polecane posty

jacus    3017

najpierw musialbym zaczac..  ciekawe co jest gorsze sztuczne biodro czy marskosc watroby😂

pamietaj  nie mieszaj psychotropow z alkoholem bo to bardzo szkodzi i bedziesz co chwile ladowal w psychiatryku jak moj znajomy

w tamtym roku miale przymusowa kwarantanne-i to nie 2 tygodnie tylko ponad 3 miesiace z tego z poltora to w ogole nie wychodzilem za prog domu, to nic strasznego, fajnie jest komputer,telewizja,prasa, drzemka w dzien 

https://joemonster.org/art/49755/Koronawirusowa_kwarantanna_w_naszych_domach_czyli_prawdziwe_historie_naszych_czytelnikow


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Roman4321 napisał:

nie widzisz różnicy? jak oddasz to ok jak nie będziez miał z czego lub niezdążysz coś sprzedać to wezmą co masz  komornik wyceni za kmniej niz warte a ak chetnych brak jeszcze za mniej jesli bank zaspokoją to oazja dl kupującego lub odsprzedającego dalej już po wyższej cenie efekt finalny straciłeś więcej niz było do oddania, dil sie zaczyna jak zastawem na kredyt jest ziemia budynki 

Geniusze bankowości widzę.  Wiesz co to są odsetki? Dla banku jest bez różnicy czy to ja im spłacę z odsetkami czy ktoś inny im zapłaci więcej po licytacji komorniczej.

Nóż się otwiera w kieszeni - ludzie poczytajcie trochę o podstawach działania państwa, o sile nabywczej jakiejkolwiek waluty, o zasadach gospodarki/ekonomi  i wtedy zauważycie, że cały ten wirus nie jest na rękę ani rządom, ani bankom ani jakiejś wyimaginowanej grupie rządzącej światem, która rzekomo wyhodowała tego wirusa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3086

wtedy i bank ma problem bo ściąganie siłą wierzytelności dobrej reklamy mu nie robi

można renegocjować i kredyt z bankiem i jest to o wiele łatwiejsza i prostsza droga w rozwiązaniu problemu niż uciekanie przed wierzycielem aż musi ścigać bodaj dla przykładu aby innym pomysł podobny do....

Miałeś do czynienia z bankami i kredytami trochę większymi jak na jakiego osobowego blaszaka konsumenckiego?
ba, nawet nikt nikomu nie broni bank swój założyć, przynajmniej u nas i oby nie na razie

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko, że cała idea dochodu, wartości środka płatniczego ( waluty typu PLN, EUR, $) traci sens w obliczu celowego działania bankowej bandy mającego na celu klęskę finansową ludu. ROZUMIESZ o czym pisałem do tego proroka utajnionej prawdy głoszącego niestworzone rzeczy?

Dla banku nie jest ważne kto im zapłaci   bo pieniądz to tylko papierek jeśli nie stoi za nim silna gospodarka.  Rozumiesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585
20 minut temu, jacus napisał:

najpierw musialbym zaczac..  ciekawe co jest gorsze sztuczne biodro czy marskosc watroby😂

ja się odkażam w celach leczniczych zapobiegawczy  a ty bo bez tego nie możesz funkcjonować  

21 minut temu, jacus napisał:

pamietaj  nie mieszaj psychotropow z alkoholem bo to bardzo szkodzi i bedziesz co chwile ladowal w psychiatryku jak moj znajomy

masz przejebane 

22 minuty temu, jacus napisał:

w tamtym roku miale przymusowa kwarantanne-i to nie 2 tygodnie tylko ponad 3 miesiace z tego z poltora to w ogole nie wychodzilem za prog domu, to nic strasznego, fajnie jest komputer,telewizja,prasa, drzemka w dzien

nie wiem czy tak fajnie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3086
21 minut temu, Partyzant85 napisał:

Tylko, że cała idea dochodu, wartości środka płatniczego ( waluty typu PLN, EUR, $) traci sens w obliczu celowego działania bankowej bandy mającego na celu klęskę finansową ludu. ROZUMIESZ o czym pisałem do tego proroka utajnionej prawdy głoszącego niestworzone rzeczy?

Dla banku nie jest ważne kto im zapłaci   bo pieniądz to tylko papierek jeśli nie stoi za nim silna gospodarka.  Rozumiesz czy nie?

mnie pytasz?  że odpowiem "retorycznym pytaniem" :) 

"are you talking to me"??? ;) 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, jacus napisał:

 

 

w tamtym roku miale przymusowa kwarantanne-i to nie 2 tygodnie tylko ponad 3 miesiace z tego z poltora to w ogole nie wychodzilem za prog domu, to nic strasznego, fajnie jest komputer,telewizja,prasa, drzemka w dzien 

 

Panie A niby dla czego ta kwarantanna ?? Bo mój znajomy jak pojechał'na dziwki i gdzieś przypadkiem żona się dowiedziała to też miał kwarantanne i to pół roku mu nie dawała :ph34r: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1114
8 godzin temu, dysydent napisał:

w Twoim przypadku szybciej decydować - razem czy osobno? :) 

kto nie wie "oczymtoja" to niech sobie wyżej poczyta

Chyba osobno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@dysydent - nie ciebie, tego Romana4321.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie  bójcie  się  Polska  ma  broń  do  walki  z  koronawirusem  tego  niema  nikt  na świecie 

90481203_518885695372296_330419630305915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

niejaki Budka zwany Borysławem stwierdził że rząd polski walczy z epidemią niezgodnie z konstytucją

Boże ,widzisz i nie grzmisz

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

brytyski oxford uniwersytet przypuszcza że połowa brytyjczyków może  być zarażona z tego 1 osoba na 1 tys osób zarazonych może potrzebować hospitalizacji .to sa przypuszczenia nie potwierdzone w badaniach szkoda bo raczej żaden kraj niezdecyduje się na masowe testy ludnosci by potwierdzić takie wersje , nawet wyryfkowo z 10 % lokalnej ludnosci przebadali na obecnosc koronowirusa  i jak by potwierdziło  sie badanie to wirus nie był by az tak straszny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6632

Jeden pewno u Pafnucego bo siedzi na kwarantannie nawet ma zakaz pisania na AF 😷😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

qrła coraz bliżej 

a tak naprwade, ciekawe ile jest przypadków zakażenia w okolicy, pewnie w chvjam, szkoda że testa niemożna sobie kupić ot tak w aptece 

Edytowano przez marulekk
  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1262

Problem jest taki że za granicą sami nie wiedzą kiedy się to skończy, czy jest już szczyt, czy jeszcze. W Chinach trwa to już ponad 3 miesiące, przyjmując ten model, to u nas do maja włącznie będzie się ciągnąć, chyba że obostrzenia przyniosą skutek.

@Generał powtarzasz się z inspiratorem ale lepsze to niż pan na wc.

28 minut temu, radekz200 napisał:

Jeden pewno u Pafnucego bo siedzi na kwarantannie nawet ma zakaz pisania na AF 😷😂😂😂

jeszcze chyba 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Nawet 16


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, asharot napisał:

Mogę dziś jechać ciągnikiem 8km na pole drogą publiczną ?

Możesz, działalność rolnicza jest zwolniona.

"Zakaz wychodzenia nie dotyczy rolników, którzy mogą normalnie wykonywać swoją pracę. "Ograniczenie w przemieszczaniu się nie dotyczy prowadzenia działalności rolniczej, wykonywania pozarolniczej działalności gospodarczej i prac w gospodarstwie rolnym, a także zakupów towarów i usług związanych z tymi aktywnościami (np. zakup nawozów sztucznych przez rolników, czy zakup towarów do sklepu spożywczego prowadzonego przez indywidualnego przedsiębiorcę)."

 

Ps. nie widziałem wpisu Rysia.   :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12079
Rolnik1973 napisał:

@slawek74 2 wirusy w łukowskim 🙆🏻‍♂️

Rysiu nie wołaj mnie do tego tematu za dużo tu paniki zakłamania i pierdół w temacie ja tego nie czytam i sporo zajeć w obejściu a o korona słyszałem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj