Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie cytuj mnie. Nikt normalny nie namawia do zarabiania na chorobie i nieszczęściu innych. Wstyd mi że ty pisać potrafisz po polsku. Powinno się takim publicznie pluć w twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak tak  sprzedawanie  7 krotnie  tańszego  płynu  to  zarabianie  naprawdę   :D  :D  :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie wiem kto zarabia na koronawirusie ale gdzie się nie zadzwoni przed zakupem w sklepie internetowym to głuchy telefon. nawet jak gdzieś ktoś odbierze to nie ma wysyłki że na drugi dzień towar u ciebie

 

 

 

 

 

 

 

 

4 minuty temu, Generał napisał:

Tak tak  sprzedawanie  7 krotnie  tańszego  płynu  to  zarabianie  naprawdę   :D  :D  :D  

w d*pę sobie wsadź ten płyn 😂 ludzie nic nie sprzedają bo a to pracownicy na zwolnieniach a to nie ma komu a Ty w kółko o tym płynie.

załaduj samochód i sobie handluj po niemczech jak to na tym taki zarobek

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3086

maila Im może podeślij z zapytaniem o zakup albo co?
Może się odezwą
nam nasiona cebuli przyszły do paczkomatu tak że sprzedaż wysyłkowa raczej jakoś tam działa.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1262

Pany, mniej ostro bo was moderator na urlop wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, racyl napisał:

jednak głupiutki jesteś podając przykłady takich pierdół co mało kto by je kupił

kupić sobie możesz i zapłacić a towarach dostanie się po 2 tygodniach

jesteśmy na forum rolniczym to piszę o swojej branży. gdzie są głuche telefony

http://www.nasionaholenderskie.pl/

https://rolno-ogrodniczy.pl/

 

 

 Pierdoły  nie pierdoły  ale  zarabiają   chyba  @Pafnucy   zadzwoni do nich i  oświadczy  kim  są  ??

Byłem dzisiaj w Grene  funkcjonują  normalnie  w   sklepie  z SOR  tak  samo  pełen  asortyment  wczoraj  świeża  dostawa  SOR.   Zamówiłem  w internecie  Kristalon zielony     wczoraj,  dziś   kurier  odebrał  paletę  w poniedziałek  u mnie  będzie 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dysydent wysyłałem, dzwoniłem codziennie do pakosa . zawsze odbierali i wysyłka na drugi dzień

za nasionami gdzie nie zadzwonisz to cicho albo że za 2 tygod wyślą

 

ceny środków to nie których szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1262

Inspekcja Handlowa ma podobno sprawdzać ceny produktów, czy nie są zawyżane obecnie.  Zobaczymy co wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Generał napisał:

 Pierdoły  nie pierdoły  ale  zarabiają   chyba  @Pafnucy   zadzwoni do nich i  oświadczy  kim  są  ??

Byłem dzisiaj w Grene  funkcjonują  normalnie  w   sklepie  z SOR  tak  samo  pełen  asortyment  wczoraj  świeża  dostawa  SOR.   Zamówiłem  w internecie  Kristanol zielony     wczoraj,  dziś   kurier  odebrał  paletę  w poniedziałek  u mnie  będzie 

widzisz nie wszystko funkcjonuje jak przed wirusem. owszem u mnie też są w stacjonarnym ale jak mam płacić za actiwusa 236zł za 5l a w necie chodzi po 199 zł , podobnie inne więc to jest różnica . w stacjonarnych na razie wszystko jest ale jak się skończy to może nie być

z nasionami warzyw też lipa gdzie nie zadzonie przed zakupem to cisza

części w sklepach stacjonrnych też otwarte tylko że w tych czasach ludzie się też poprzyzwyczajali do tąńszych w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3086
Przed chwilą, dsbh napisał:

Inspekcja Handlowa ma podobno sprawdzać ceny produktów, czy nie są zawyżane obecnie.  Zobaczymy co wykryje.

a na podstawie jakiego przepisu może się przyczepić?
jest gdzieś określona wysokość maksymalna marży handlowej w prawie?
co najwyżej udowodnią że podatek nie zapłacony jaki 
Przecież doskonale wiedzą z przeszłości na podstawie własnych danych np ziemniaki od chłopa market kupował po 20 groszy a wystawiał po 2zł i jakoś nikt się nie czepiał ani inspekcji wysyłał.
wysokie marże są nieodłącznym elementem wolnego rynku
no chyba że on już nie jest wolny?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, racyl napisał:

widzisz nie wszystko funkcjonuje jak przed wirusem. owszem u mnie też są w stacjonarnym ale jak mam płacić za actiwusa 236zł za 5l a w necie chodzi po 199 zł , podobnie inne więc to jest różnica . w stacjonarnych na razie wszystko jest ale jak się skończy to może nie być

z nasionami warzyw też lipa gdzie nie zadzonie przed zakupem to cisza

części w sklepach stacjonrnych też otwarte tylko że w tych czasach ludzie się też poprzyzwyczajali do tąńszych w necie

Jak ktoś  prowadzi  sklep  z dnia na dzień  to  ma pustki  ale  każdy  szanujący  się  sklep  z  SOR  czy  nasionami   wie    jakie ma zapotrzebowanie i  tyle  ma zamówione  przed  sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

środki też nie przychodzą tylko w jednych dostawach. chodże i do stacjonarnego i te dostawy są kilkakrotnie w ciągu sezonu a sklepy nie są małe a wręcz kompleksowe

to też kwestia podniesionej płacy minimalnej. co nowa partia lub dodatkowa rejestracja to cena idzie w górę

2 minuty temu, wiesiek63zmc napisał:

a inspekcja może skoczyć chyba że zmontują jakąś spec ustawę

to się tyczy tych maseczek , srodków odkarzających nic innego nie drożeje no może jeszcze filety z kurczaka ale mięso zawsze przed świętami drożało ale troszkę mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3086
Przed chwilą, wiesiek63zmc napisał:

popyt na środki też spadnie tak jak na inne towary i sprzedający też nie zaryzykują kosmicznych marż

co mi z tego że popyt na oprysk na stonkę spadnie gdy ta sama pole opuści zeżarłszy pierwej mi kartofle do zera?

ten rok wymyka się wszelkim prognozom i przewidywaniom bo wielu kupuje na zapas a często wręcz bez sensu i na prawdę trzeba się będzie nieźle nagłówkować aby tegoroczny sezon na polu sensownie przeprowadzić. 
Chyba trzeba zamawiać z dużo wcześniejszym wyprzedzeniem wszelkie środki produkcji bo w ostatniej chwili można puste półki pocałować 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1262
3 minuty temu, dysydent napisał:

a na podstawie jakiego przepisu może się przyczepić?
jest gdzieś określona wysokość maksymalna marży handlowej w prawie?
co najwyżej udowodnią że podatek nie zapłacony jaki 
Przecież doskonale wiedzą z przeszłości na podstawie własnych danych np ziemniaki od chłopa market kupował po 20 groszy a wystawiał po 2zł i jakoś nikt się nie czepiał ani inspekcji wysyłał.
wysokie marże są nieodłącznym elementem wolnego rynku
no chyba że on już nie jest wolny?...

Nie wiem ale w eter poszła informacja że ceny będą badać. Maksymalna wysokość cen ,coś mi świta ale mogę się mylić.

Idę oglądać TVN :).

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373
28 minut temu, dsbh napisał:

Pany, mniej ostro bo was moderator na urlop wyśle.

No i masz rację. Koledzy @Pafnucy i @racyl przez 7dni odpoczną sobie od AF 

  • Confused 1
  • Sad 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja większośc mam ale zawsze coś zmieniam i dokupuje albo widze że cena okazyjna to kupuje na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3086

 @dsbh te badania cen to albo zmiana ustrojowa bo do tej pory był wolny rynek, albo zwyczajna pokazówka
już wolał bym to drugie

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, dysydent napisał:

 @dsbh te badania cen to albo zmiana ustrojowa bo do tej pory był wolny rynek, albo zwyczajna pokazówka
już wolał bym to drugie

Czyli   wolisz   żeby  bezkarnie    mogli  podnosić  sobie  ceny  jak  chcą  bez  żadnej  kontroli ???   Musi  być  kontrola  nad  tym bo  inaczej  to by  będzie  anarchia    rolnikom   ceny  obniżają  skupu   a  ceny  mięsa  bezpodstawnie  w górę    tak  nie  może  być  musi  ktoś  to  kontrolować  i  w  takich  sytuacjach  jak  teraz   reagować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Pafnucy napisał:

Nie cytuj mnie śmieciu. Nikt normalny nie namawia do zarabiania na chorobie i nieszczęściu innych. Wstyd mi że ty pisać potrafisz po polsku. Powinno się takim publicznie pluć w twarz. 

Miałem Cię za porządnego faceta który pisze z sensem i na poziomie. Po tym wpisie straciłeś w moich oczach i podejrzewam że nie tylko w moich.

Edit.

Zostałeś sprowokowany co nie zmienia faktu że zachowałeś się jak cham. Do zobaczenia za 7 dni😉😉 

 

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj