Gość

Koronawirus

Polecane posty

dysydent    3131

nie setki a tysiące
setki to jak zamkniemy i nie będziemy durno wewn się zachowywać.
I bez epidemii nasza służba zdrowia ledwie "cipała " to jak na raz się zwali ....oj nie jeden/na o tym tu nawet już ....
powtórze tylko kolejny raz co uznaję za bardzo istotne
Dbać o zdrowie szczególnie bo lepiej teraz nie chorować na cokolwiek a i zwykła grypa niepotrzebnie obciąży system bo zaraz testy kwarantanny i ... zanim test da wynik negatywny a do szpitala z jaką inną chorobą trafić to już całkiem.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myślę, że liczba wyzdrowień jest mimo wszystko bardzo optymistyczna. Przechodzi powoli (patrz Chiny)Na świecie na godzinę 8.00 16 marca zanotowano 170 192 infekcji, 6 527 zgonów i 77 786 wyzdrowień. Wcześniej na 15 marca na godzinę 8.00 zanotowano 156 948 infekcji wywołanych koronawirusem. Zmarło 5 839 osób. Do zdrowia powróciło 75 939 osób. O godzinie 9.00 zakażonych było 157121 osób. O godzinie 21.00 chorujących było 169 217 osób, zgonów - 6 492. Wyzdrowiało 76 615 osób.

Liczba stwierdzonych przypadków wystąpienia koronawirusa w Polsce. Wykres dzień po dniu 20.03.2020 (godz. 12.00) Koronawirus w Polsce [WYKRES] / Esri Polska / gov.pl:

Liczba stwierdzonych przypadków wystąpienia koronawirusa w Polsce. Wykres dzień po dniu 20.03.2020 (godz. 12.00)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, staszek131415 napisał:

Jakie sądy takie wyroki chciałoby się rzec ......

A żeby nie było mi Owsiak nie przeszkadza chce chłop zarobić pomagając przy tym innym ale nie podoba mi się stawianie go na piedestale jakby niewiadomo co zrobił

Właśnie chłop miał pomysł jak się dorobić hajsów przez pomaganie i nic mi do tego. Ale też nie rozumiem jak ludzie stawiają go za wzór i popadają w przesadny zachwyt. Jak z puszek do kieszeni coś skapnie to Owsiaka zobaczysz w każdej reklamie Ale teraz siedzi cicho jak mysz pod miotłą, czy to nie dziwne?? 🤔

6 godzin temu, cinek1808 napisał:

Nie wiem jak w innych częściach kraju ale u nas policji to nie ma za wiele na drogach. Siedzą pochowani za biurkami i taka to Polska policja.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

A ja był dzisiaj na przejażdżce brzegiem Nysy Łużyckiej i tak jadę i jadę, aż naraz w oddali jakby „kibel sieciowy” widzę. Podjeżdżam bliżej i już wątpliwości żadnych nie mam. Na wale, stoi Toi-toi, a tuż obok, radiowóz policyjny. W tym miejscu, jest stary most, który w czasie wojny, został częściowo wysadzony. Tzn, nad korytem rzeki jest, ale zaraz za, zerwany. W ramach współpracy przyległych z obu stron granicy wsi, po wejściu do strefy szengen, zostały postawione/wybudowane tam schody, dzięki którym można przedostać się na drugą stronę rzeki. Korzystają z tego piesi, rolkarze i rowerzyści. Tak, czy siak, teraz policja przeprawy pilnuje. Tzn, chciałem podjechać, bo trochę wątpliwości miałem i zapytać, czy oni tego mostu pilnują, czy sracza, bo most tu od dziesięcioleci stoi i policji nigdy nie widziałem, a toi toi pierwszy raz widzę, i może oni tu przez to? Pomacałem kieszenie i doszedłem do wniosku, że bez dokumentów żadnych, to wychylać się nie wypada, więc nie dojeżdżałem do nich by wjazdem/zjazdem z brzegu poza wał się wydostać, tylko żółwia włączyłem i w poprzek wał pokonawszy, oddaliłem się ku uciesze swojej i policjantów niesmaku chyba, bo gdy tyłem do nich już byłem, to w lusterku widziałem, że z radiowozu wyleźli. Toi toi na wale...No tego to jeszcze w kinie nie grali...a może wzdłuż granicy znacznie więcej ich stoi? To by tłumaczyło zwiększone zapotrzebowanie na papier toaletowy i może stąd jego braki swego czasu. 

  • Haha 2

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie wypracowanie śliczne😂🤣🤣aż pucharka dostaniesz😁 ale szkoda że nie podjechałeś i nie zagadałeś😋 teraz będziemy żyli w tej strasznej niewiedzy... 😏😋😋😋

Szkoda tej dziewczyny co zmarła a co z dzieckiem? Nie wiedziałam, że miała cesarkę myślałam, że sepsę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kobieta jest z Janowa Lubelskiego  a urodzila w Nisku przez cesarke,  zaraziła się od swojej mamy i trafiła do Łańcuta na zakaźny, miała sepse i to raczej przyczyniło się do śmierci chociaż  korona pewnie też miała wpływ.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A te dziecie też ma Koronawirusa? 

Dziś rozmawiałam z dziewczyną co też ma urodzić... Właściwie myślałam żeby mi przesłała na@ papiery ze szpitala do macierzyńskiego, a TO jej nie chce na ten świat i 40 tydz. siedzi u mamusi... Niech siedzi🥰... Bo teraz to  strach... Masakra współczuję wszystkim którzy muszą w tej chwili się tak zamartwiać. 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

albo nie
zmieniłem treść posta żeby nie był pusty

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
21 minut temu, tess napisał:

Jakie wypracowanie śliczne😂🤣🤣aż pucharka dostaniesz😁 ale szkoda że nie podjechałeś i nie zagadałeś😋 teraz będziemy żyli w tej strasznej niewiedzy... 😏😋😋😋

 

Jeśli Panowie policjanci całą dobę tam stoją, to marnotrawienie zasobów zwyczajne, bo wystarczyłoby schody zdemontować. 
Poza tym, od niewiedzy, nic Ci nie będzie. Za nawozu siew się bierz, bo u mnie rozsiewacz po drugiej dawce już się myje🙄😋


 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
54 minuty temu, bezbarwny napisał:

A ja był dzisiaj na przejażdżce brzegiem Nysy Łużyckiej i tak jadę i jadę, aż naraz w oddali jakby „kibel sieciowy” widzę. Podjeżdżam bliżej i już wątpliwości żadnych nie mam. Na wale, stoi Toi-toi, a tuż obok, radiowóz policyjny. W tym miejscu, jest stary most, który w czasie wojny, został częściowo wysadzony. Tzn, nad korytem rzeki jest, ale zaraz za, zerwany. W ramach współpracy przyległych z obu stron granicy wsi, po wejściu do strefy szengen, zostały postawione/wybudowane tam schody, dzięki którym można przedostać się na drugą stronę rzeki. Korzystają z tego piesi, rolkarze i rowerzyści. Tak, czy siak, teraz policja przeprawy pilnuje. Tzn, chciałem podjechać, bo trochę wątpliwości miałem i zapytać, czy oni tego mostu pilnują, czy sracza, bo most tu od dziesięcioleci stoi i policji nigdy nie widziałem, a toi toi pierwszy raz widzę, i może oni tu przez to? Pomacałem kieszenie i doszedłem do wniosku, że bez dokumentów żadnych, to wychylać się nie wypada, więc nie dojeżdżałem do nich by wjazdem/zjazdem z brzegu poza wał się wydostać, tylko żółwia włączyłem i w poprzek wał pokonawszy, oddaliłem się ku uciesze swojej i policjantów niesmaku chyba, bo gdy tyłem do nich już byłem, to w lusterku widziałem, że z radiowozu wyleźli. Toi toi na wale...No tego to jeszcze w kinie nie grali...a może wzdłuż granicy znacznie więcej ich stoi? To by tłumaczyło zwiększone zapotrzebowanie na papier toaletowy i może stąd jego braki swego czasu. 

Nie strasz, mam nadzieję, że jutro normalnie będzie w sklepie i jakieś bajki tu opowiadają o jego braku. Inaczej zostanie mi chyba żebranie.

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1461402,koronawirus-pruszcz-gdanski-policjanci-kwarantanna.html

24 minuty temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Kobieta jest z Janowa Lubelskiego  a urodzila w Nisku przez cesarke,  zaraziła się od swojej mamy i trafiła do Łańcuta na zakaźny, miała sepse i to raczej przyczyniło się do śmierci chociaż  korona pewnie też miała wpływ.

A to też bardzo przykre https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1461847,koronawirus-w-polsce-ginekolog-poznan.html

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bezbarwny ja już to co miałam poryć- to poryłam, wczoraj opryskiwacz zaprzęgłam, przejrzałam- a tam mu guma pękła😅i teraz muszę jechać szukać odpowiedniej... ale uwierz, że jakoś niby nie- a siada na łeb to wszystko i nic  się nie chce - nic nie cieszy... Bo co tu zaplanujesz jak.... Ehhhh😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
34 minuty temu, tess napisał:

Jakie wypracowanie śliczne😂🤣🤣aż pucharka dostaniesz😁 ale szkoda że nie podjechałeś i nie zagadałeś😋 teraz będziemy żyli w tej strasznej niewiedzy... 😏😋😋😋

 

Nic straconego. @bezbarwny jedź jutro jeszcze raz, tylko weź dokumenty z sobą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Jutro, to ja dmucham, zboże, ale w niedzielę na sping się tam wybiorę bo woda ładna, to i zajadę, i zapytam, czy skorzystać mogę, bo też godnie bym chciał. Swoją drogą to ciekawe, że do kontroli radarowych na przyczepkach toi toi nie wożą, no bo jak wtedy gdy „na stronę” się zachce? Wtedy „godnie”  uchodzić nie musi? 

  • Haha 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Niemczech  płyn  do  dezynfekcji  rąk   pojemnik 250ml   8 euro.   Orlen  powinien  produkcje  podwoić    i  eksportować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty z tych co i na  nieszczęściu byś kasę trzepał. 

DLACZEGO MODERATOR TOLERUJE TEGO TROLA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

usuniesz piewcę aktualnej władzy?
i to być może w przeddzień stanu wyjątkowego
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale to nie piewca. to najniższa forma hejtera. Nie wiem ile mu płacą ,ale u mnie odrazę wzbudza takie coś.

Ludzie umierają, a to coś ma pomysł jak na tym zarobić. Jak nazwać takie BYDLE ? 

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

1584375745-olquvf-500.jpg

35 minut temu, Pafnucy napisał:

Ale to nie piewca. to najniższa forma hejtera. Nie wiem ile mu płacą ,ale u mnie odrazę wzbudza takie coś.

Ludzie umierają, a to coś ma pomysł jak na tym zarobić. Jak nazwać takie BYDLE ? 

mieli przenieść kampanię to internetu i to zrobili 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze ze dwóch takich gienerałów i ludzie z obrzydzeniem na PiS zaczną patrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131
50 minut temu, Pafnucy napisał:

Ale to nie piewca. to najniższa forma hejtera. Nie wiem ile mu płacą ,ale u mnie odrazę wzbudza takie coś.

Ludzie umierają, a to coś ma pomysł jak na tym zarobić. Jak nazwać takie BYDLE ? 

są gorsze formy  jeszcze politycznego oddziaływania.
jeśli ograniczają się tylko do takich to jeszcze nie jest tak źle
nawet nie wiem czy takiego bym nie wynajął aby miał moich przeciwników wychwalać bo kogo by nie wychwalał robi mu tylko niedźwiedzią przysługę
no patrz
nie zauważyłem Twego ostatniego posta bo w sumie doszliśmy do tego samego wniosku i niepotrzebnie pisałem
no może ja trochę dalej - tak na prawdę to czort wie kto go wynajął

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale co taki ma we łbie? Właściwie to raczej nie ma?  Żal   Ze wstydu bym się spalił po takich słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może za bardzo się zdezynfekował tym orlenowskim płynem co go tak wychwala 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, Pafnucy napisał:

Ale to nie piewca. to najniższa forma hejtera. Nie wiem ile mu płacą ,ale u mnie odrazę wzbudza takie coś.

Ludzie umierają, a to coś ma pomysł jak na tym zarobić. Jak nazwać takie BYDLE ? 

Nie używaj słów  których  nie  znasz  bo  robisz  z siebie  pośmiewisko. Ciekawe co  by  Niemcy  powiedzieli  na  7 razy  tańszy  płyn   z  orlenu  dostępny  u nich,   ciekawe  kogo  by  nazwali ,, BYDLE,,. Jak  rozumiem  przeglądasz  ciągle  allegro  i  dzwonisz  do  ludzi  którzy  oferują  koszulki  z  koronawirusem  czy  inne  gadżety  i  nazywasz  ich  ,,BYDLE,,  bo  zarabiają  na  wirusie  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

o qwa
zdanie podrzędnie złożone
co prawda bez sensu, z insynuacją, ale zawsze xD
tak po prawdzie to już nie mam sumienia tak się znęcać i postaram się ignorować
sorry

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zapłać sobie tym płynem rachunki pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj