kuba5150

Jaki pług do case maxxum 5130?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba5150    0

Witam jaki pług do case maxxum 5130 pług byłby tymczasowo obojętnie jakiego rodzaju zabezpieczenia sprężyna resor czy zrywalne pług byłby tylko na 1-2 sezony ,pług za nie duże pieniądze. Pozdrawiam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kryroj
      Witam, kilka tygodni temu kupiliśmy pług Gassner, który nie miał problemu z obrotem, lecz dzisiaj po zapięciu do ciągnika wgl nie chciał się przekręcić. Na 100% ktoś przy nim grzebał, domyślam się kto, ale nie o to chodzi Gdy pokręciłem tą tylnią korbką okazało się, że pług potrafi się już obrócić do połowy, lecz dalej nie potrafię go ustawić "do pionu". Więc mam tutaj pytanie do użytkowników tych pługów co dokładnie zrobić z jedną i drugą korbką aby znów przywrócić obrót o 180 stopni ? Ewentualnie co dana korba reguluje bo w obecnej sytuacji to ja jestem zielony w  tym temacie. Podsyłam zdjęcia co i jak
      P.S. Pług 3 skibowy

• Przez damiandg
      Mam pytanie czy te nowe pługi Polskich marek są coś wartę? Myślę o pługu jedno belkowym z odkładnicami ażurowymi. Nie biorę pod uwagę zachodnich używanych ani obrotówek. Zastanawiałem się nad markami Unia lub Agro masz. Teraz mam Euro masz i straszny chłam.
    • Przez cris10
      Witam , właśnie rozglądam się za pługiem używanym 5 skibowym obrotowym . Dziś oglądałem właśnie  pług jak w tytule , na odkładnicach ażurowych , z przedpłużkami , szerokie koło , vario itd  ogólnie ładny stan , dobrze utrzymany , robocze elementy ok , cena 29 netto , jednak handlarz obiecał dowieźć model 151 , niby mocniejszy. Jednak mam kilka pytań.
      1. Na zdjęciu zaznaczyłem miejsca w których występują luzy , są tam tulejki , więc wymiana załatwi temat , ale na jak długo ? Ziemie mam ciężkie , glina , trochę piachu . Ogólnie lekko mieć nie będzie . 
      2 . Czy ażurowe odkładnice będą dobre do poplonów wysokich jak np gorczyca ? I przede wszystkim jak się ażur będzie zachowywać na lekkiej ziemi , która się ładnie sypie , czy nie będzie przesypywać się ? Lekkich mam jakieś 20 ha tylko , no więc pytanie czy da radę przeboleć te lekkie , bo na ciężkie ziemie ażur idealny . 
      3. Czy faktycznie szybko kuhny łapią luzy ? Na jakie punkty zwrócic szczegolna uwage ? Jakieś newralgiczne punkty ? 
      4. Chciałbym by ktoś wyjaśnił mi oznaczenia tych pługów np 121 , 122 , 123 , 151 ,152, 153 ? Czym to się wszystko różni . 
      5. Jak pisałem wcześniej mam ciężkie ziemie , czy pług Vari Master 151 da radę z ciągnikiem 175 KM ? Czy raczej szukać czegoś mocniejszego np Kverneland . Mam Overuma 4 skiby i raz już zostawiłem go w połowie pola wiec raczej odpada , chyba że nowsze po 2010 poprawili te wieże . 
      Zapraszam do dyskusji i czekam na konstruktywne odpowiedzi .

• Przez BurdynaDamian
      Czy claas arion 640 z 2011 roku, pójdzie z pługiem kverneland wf 100, 5 skib ?
    • Przez szczupak
      jakie są wasze opinie na temat takiego rodzaju pługów? czy opłaca się je kupić?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj