News
pawelsax

Jakie dokładne wymiary ma oryginalny agregat 1,8 z wąskimi zębami?

Polecane posty

pawelsax    0

Cześć przymierzam przerobić stary agregat z szerokim zębem na wymiary produkowanych współcześnie z wąskim pod c330. Jeśli ktoś z was posiada taki najlepiej 1.8 bardzo bym był wdzięczny aby rozrysował mi wymiary rozstawu ramion i radlic. Dziękuję.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez slawek_82
      Witam. Mam zamiar zakupić agregat uprawowo siewny z brona wirowa Frandent, jakie opinie i jak się sprawuje taka brona? Czy jest bezawaryjna, cicho pracuje czy części zamienne są dostępne i czy warto zakupic taki zestaw..?
    • Przez arkadian12
      Witam
      Panowie proszę o informacje czym różnią się te koła crosskill
      Chcę do swojego agregatu który ma tylko jeden wał strunowy dołożyć jeszcze wał crosskill - ziemie średnie i ciężkie.
      Pierwszy ma średnicę 370 i oś 50 natomiast drugi 400 i oś 80
      Te drugi jest często spotykany w firmowych agregatach, główna dla mnie różnica to profil tych zębów osadzonych na kole. W tym pierwszym przypadku jest ich więcej i są gęściej (mniej wchodzą w ziemie? to koło jest podobne do wałów crosskill wykonanych z gumy które) 

Mam drugie jeszcze pytanie. Będę robił wał ciągany do uprawy po orce. Mianowicie chce wykonać wał typu crosskill (mam 4 takie stare wały ciągane które łącznie ważą ok 1200kg, średnica 41cm i mają szerokość 3,6m) do tego chcę dołożyć włókę z przodu z zębów (jak w wałach firmowych) będzie rozkładany hydraulicznie. Taki zestaw ma ciągać to ciągnik 90km, czy sobie poradzi, ale zastanawiam się czy za włóką nie dać dwóch rzędów łap aby po włóce trochę spulchniło ziemie a wał konkretnie przydusił i rozbił grudę. Chciałbym aby po takim przejedzie jednorazowym wałem przejechać jeszcze raz tylko agregatem uprawowym biernym - łapy 3 rzędy i dwa wały - strunowy i corsskill i już mona było siać. 
      Proszę o wasze sugestie.
      Pozdrawiam
      Arek
    • Przez Pablo45
      Witam!
      Chciałbym się dowiedzieć jaka jest opinia na temat wałów posiewnych firmy agro-factory gromix lub firmy euromasz. Jeżeli ktoś ma taki sprzęt to niech się wypowie.
      Zależy mi na tym by się dowiedzieć, który spośród tych firm będzie lepszy, oraz czy warto jest go kupić. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi;)
      Pozdrawiam
    • Przez rafal00
      Witam posiada ktoś cześci do brony wirowej howard hk 30. Albo jakikolwiek namiar na nie ?
    • Przez diwad8900
      poszukuję agregatu do 8tys 2,4m z przednim wałem i tylnymi na docisku jaka firmę byście mi polecili ? koniecznie nowy musi być
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj