News
ŚKAPA

Jaki kombajn do ziemniaków i innych warzyw?

Polecane posty

ŚKAPA    0
Witam forumowiczów. Prosił bym o poradę. Sadzimy około hektara ziemniaków (ale mamy w planach sadzić więcej), mamy również w planach uprawiać marchew oraz cebulę. Jaki polecali byście kombajn? Pracował by z C-360.

pawelec    87

anna

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kingway
      witam , chciałbym się dowiedzieć czegoś o grimme LK 650 . Chodzi mi o to czy ten kombajn jest wydajniejszy od Anny i czy bedzie chodzić z Ursusem C-360 .
    • Przez memphis1205
      Mam maly problem z pielnikiem. Otoz przy obredlaniu ziemniakow pracuje dobrze, ale jak chce obsypac to srodkowy zazwyczaj nie obsypuje normalnie tylko dziobem karczy w ziemie. Czym to jest spowodowane? Mam tak od kad kupilem pielnik. 
    • Przez włodek
      Cześć,
      Sory że kolejny temat o Annie ale muszę jeszcze jedną rzecz zmienić i szukam jakiegoś sprytnego sposobu na zrobienie tego. Mam aktualnie podniesiony zasobnik na najwyższy poziom bo poprzedni właściciel miał przyczepu dwuburtowe. Ja mam jednoburtowe i przez kilka lat tak ten kombajn użytkowałem ale szkoda bo się ziemniaki obijają. Dlatego chcę opuścić ten kosz na niższy poziom, na to drugie oczko ale podejrzewam że on waży grubo ponad tonę i zastanawiam się jak to zrobić, jak go złapać aby później go opuścić i zblokować na podporach. 
    • Przez Janek54321
      Dziś w nocy prognozują przymrozki od godziny 1 do 4 ma być 0st. od 4 , -1 a od 5, -2. później ma byc na + .Mam 2 ha ziemniaków krzaki po 15 cm. Czy taki przymrozek je wykończy, czy pryskanie wodą o 4 rano coś pomoże. Dzięki za odpowiedzi. 
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj