Ogoniasty

zakup rozrzutnika 3.5 t

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ogoniasty    0

Witam Grupowiczów.

Planuje zakup nowego rozrzutnika 3.5t do c360, firmy jakie mnie interesują to cynkomet ,Jolmet lub Roltrans. 

Może ktoś uzytkuje i moglby sie wypowiedzieć na temat któregoś z nich.

Screenshot_20200308-081629_Chrome.jpg

sw_kamil    53

Jeśli byłbyś zainteresowany posiadam używany rozrzutnik czarna białostocka 2 osiowy na resorach w bardzo dobrym stanie, za nieduże pieniądze, a myślę że posłuży nie krócej niż nowy, gdyż te nowe konstrukcje są dużo delikatniejsze

Wiadomość z agroFakt.pl

Takeda    0

ktoś takie małe jeszcze kupuje i to nowe? Przeglądałem ostatnio trochę net bo jak sprzedam ostatnie sztuki bydła, wywiozę obornik do zera to będzie niepotrzebny, ale patrząc jak chodzą rosyjskie PTU-4 to wolę wywalić sam adapter (parę śrubek) i zostawic sobie do przewożenia ziemi itp zamiast wywrotki bo 5500-6000 PLN raczej nie dostane, a sprzęt jest nie do zajechania jak się go regularnie smaruje i pilnuje naciągu łańcuchów do tego dokładnie myje po wywózce (jak go kupowałem chyba z 8-10 lat temu a był do remontów wałek bo łożyska nie smarowane to nawet walnąłem go w podkład samochodowy przed farbą na gotowo, to do dzisiaj czerwono-czarny jak ta lala)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez slawekr6
      Witam. Stoję przed wyborem rozrzutnika obornika. Rocznie wywoże ok 170- 190 kursów 8 t rozrzutnikiem obornika bydlęcego. Proszę o  opinie  uzytkowników wyzej wymienionych rozrzutnikow . Pichon jest ocynkowany i szczerze mówiac  to ocynk nie przemawia do mnie  i na dodatek jest skrecany, jeanil  przegladam uzywane ogłoszenia i widze mocno sa skorodowane,  euromilk  znów daleko do producenta.
      Prosze o opinie o porady.
    • Przez grzegorzc360
      Potrzebuje kupić wałek który idzie pod rozrzutnikiem za sprzęgłem przeciążeniowym, wyrobił mi się wpust w nim i pęka ta tulejka zębata, już 3 wymieniłem. Poszukuje numeru katalogowego bądź namiaru na kogos kto ma w sprzedaży, szukałem na stronach i nie znalazłem, wałek ma z jednej strony gwint bodajże m20 zabezpieczany również nakrętka a z drugiej strony jest sprzęgło gumowe i dalej przekładnia
    • Przez TomaszStach
      Witam w nowym roku. Od 10 lat mam rozrzutnik tytan 7 plus. Posuw jest tam chyba tak rozwiązany jak w starych dwuosiowych. Od nowości, a w ostatnim sezonie bardzo się nasilił taki problem, że koło zapadkowe się cofa. Jak nakładę pełny mokrego obornika to potrafi na największym posuwie pociągnąć o 5 ząbków a cofnąć się o 4. Taśma napięta, kliny nie mają luzów, choć koło zapadkowe bez problemu można zdjąć ręka. Myślałem nad posuwem hydraulicznym ale pewnie trochę kosztuje. A w starym jednoosiowym miałem takie wolne zapadki, które blokowały ruch do tyłu. Chciałem coś podobnego założyć u siebie. Może ktoś z was już tak robił i dałby podpatrzeć? To chyba bez znaczenia w którym miejscu ta zapadka by blokowała koło. Chciałbym dorobić tą blachę tak, żeby przy przełączeniu posuwu do przodu ta blokująca zapadka sama się podniosła. 

• Przez kondziu123
      Witam, czy ktoś z Was modernizował swoje ruski pod względem kół? Myślę nad zmianą na jakieś normalne felgi i przy okazji założenie szerszych opon.
    • Przez ciapekc328
      Witam
      Czy mial ktoś podobny problem z rozrzutnikiem miesiąc po gwarancji rozsypało sie łozysko i cofnął się wałek. Co byście w tym przypadku zrobiłi?Nowe dziury i dalej jeździć? Firma umywa rece ,wywiezione około 20 rozrzutników 
      Pozdrawiam i życzę wesołych świąt 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj