News
tasiorek766

Sprzęgło warfama n228 4,5t

Polecane posty

tasiorek766    3

Witam. Czy sprzęgło w tym rozrzutniku ma możliwość regeneracji/naprawy czy trzeba wymienić całe. Typ: vugs-480 kl gdzie dostanę nowe bądź części do niego. Pozdrawiam 

sprzeglo-rozrzutnika-warfama-4-5t-vugs-480.jpg

sebe1033    272

do tej pory chyba już po temacie ?

A co się stało przepuszcza cały czas ?

tasiorek766    3

sorry że dopiero teraz. sprzęgło po rozebraniu okazało się że kilka kapturków tych na sprężynkach jest rozsypane a kilka popękane. Dodatkowo okazało się że jest mniejsze niż powinno być. zakupiłem nowe takie jak w katalogu i po problemie. Koszt 270 zł. Ze względu na duże zęby aparatu, jakk zostanie nałożone na adapter dużo obornika to też przy ruszaniu ptrafi zazgrzytać, ale sporadycznie.Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arek1990
      Czy uważacie ze da sie za pomocą łańcuchów tego rozrzutnika SPRAWNIE wyrzucać zboze oczywiscie po zdjeciu adaptera?

może ktos juz to praktykuje
      z góry dziekuje za informacje
      pozdrawiam
    • Przez Andrzejcypis
      Witam. Czy w tym rozrzutniku można ściągnąć adapter (walki i defektory) tak żeby została sama zasowa?  Czy jest na tyle szczelny zeby mozna nim przewozić zboże?
    • Przez adamek1942
      Witam po dłuższych  przemyśleniach i waszych podpowiedziach wybrałem unie 8 td pytanie jaki adapter wybrać 2 czy 4 walcowy pionowy ?? oraz ten deflektor który lepszy hydrauliczny czy mechaniczny jak ma się to w praktyce?? ten mechaniczny da się go jakoś zdjąć z tego rozrzutnika ?? proszę o podpowiedzi rozrzutnik będzie głownie rozrzucał obornik bydlęcy prosto z obory jak i z pryzmy - błoto heh
    • Przez mtryb14
      Witam serdecznie. Mam do sprzedania nowy rozrzutnik obornika. Dwie osie cztery łańcuchy wysokość burty 55cm . Długość 420cm i szerokość 200cm. Burty bezpodciekowe. "Można lac wodę a one nie wyrdzewieja i nie puszcza wody "  . Swego czasu zajmowałem się budową maszyn rolniczych. Ale działalność zmieniła profil i został mi do sprzedania jeden mniejszy ukończony gotowy do pracy i drugi 12ton jedna os, wysoki na ukończeniu, najchętniej też bym sprzedał bo już nie mam czasu kończyć . Wszystko jest do niego koła przekładnie napęd hydro itd , hamulce rama na 16ton . Zainteresowany  podeślę zdjęcia i numer. Jak ktoś będzie mocniej zainteresowany z pewnością się dogadamy.
    • Przez Dwaplusjeden
      Witam, mam zamiar kupić rozrzutnik dwuosiowy czarna białostocka do gnoju i kukurydzy. Mam jeden ale z dwoma łańcuchami znalazłem taki ale z czterema i dlatego chciałbym zapytać który lepszy i czy nie ma problemu z takimi na cztery. Dzięki z góry za odpowiedzi.Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj