Marcze

Pali bezpiecznik przy dodaniu gazu

Polecane posty

Marcze    0

Witam proszę o pomoc. Mam problem z elektroniką w moim New Holland TS 100. Otóż gdy ciągnik jest wyłączony lub pracuje na małych obrotach wszystko jest ok, ale gdy tylko dodaje trochę gazu przepala mi bezpiecznik od świateł pozycyjnych prawych. Jaka może być przyczyna? Dodam że napięcie jest prawidłowe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krolikNH
      Jak w temacie co sądzicie o TS-A bardzo interesują mnie opinie użytkowników NH. Z góry dziękuję.
    • Przez 1634U
      Problem pojawił się dziś, przednia amortyzowana oś opadła i przestała działać, spotkał się ktoś może z takim czymś co może być przyczyną?

• Przez krzych121
      Witam. Ciągnik Ts 115 A. Napęd WOM nie chce się włączyć. Przy próbie włączenia dźwignią  coś zgrzyta. Włącza się na chwilę i wyskakuje. Proszę o pomysły na rozwiązanie problemu
    • Przez Wojteg
      do czego służy to gniazdo na zewnątrz ciągnika co tam można podłączyć ? 
    • Przez Sztachel
      Witam proszę o pomoc. Mam problem z elektroniką w moim New Holland TS 100. Otóż gdy ciągnik jest wyłączony lub pracuje na małych obrotach wszystko jest ok, ale gdy tylko dodaje trochę gazu przepala mi bezpiecznik od świateł pozycyjnych prawych. Jaka może być przyczyna? Dodam że napięcie jest prawidłowe.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj