farmer_89

Jaka myjke wybrac?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
biszu    7

A ja mam do przeznaczenia na myjkę do 2k zł, rozmyślam nad karcherem k7?? Opinie jakieś macie, bądź zaproponujcie coś w podobnych pieniądzach dobra myjkę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domanpower    16
biszu napisał:

A ja mam do przeznaczenia na myjkę do 2k zł, rozmyślam nad karcherem k7?? Opinie jakieś macie, bądź zaproponujcie coś w podobnych pieniądzach dobra myjkę. 

 

właśnie ta będzie dobra albo k5/ten moj stihl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

po 1 do czego mycia czy maszyn czy obora jak juz to karcher ale nie z marketu lub sthil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCBooster    3

Stare K7 były bardzo dobre, mam K7.91 już z 8 lat i ciągle chodzi super, nowe to tylko strasznie drogie zabawki. Po co komu wyświetlacz w pistolecie? Ja uważam że teraz jeśli się na poważnie myśli o myciu to trzeba zainwestować w HD. Nie wiem jak teraz ale kiedyś te niższe serie miały całe bebechy w plastiku i to żyło krótko (miałem taką marketówkę) wyjątkiem była chyba tylko ta seria K7, która równie dobrze mogła być już początkiem serii profesjonalnej. Mimo, że uważam, że Karcher wg mnie jest najlepszy jeśli chodzi o myjki (sam w tym roku mam zamiar kupić nową od nich) to jednak za takie pieniądze na serię domową bym się nie zdecydował i poszukał czegoś od innych producentów lub używanej na mosiężnych wnętrznościach.

Edytowano przez ZCBooster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Kolega wyżej dobrze napisał, dodam tylko że jak tania z serii domowej to nie Karcher, szkoda kasy. Zastanów się nad Nilfisk, tania nie jest ale ma pompy aluminiowe w tańszych seriach, przynajmniej c130 choć to jest zabawka, do poważnego mycia lepiej używkę z serii pro i na 400v, już nie musi być ciepła woda ale większy wydatek bo ciśnienie będzie nie wiele większe od tych amatorskich.

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus    23

NILFISK C 120.7-6 ktoś korzysta? Szukam czegoś nie koniecznie dużej mocy wykorzystanie jedynie do aut i ewentualnie mycia kostki do ciągników mam inna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

2 lata do tyłu kupiłem Karchera hd używanego za tysiaka , lepszej myjki nie miałem a kilka już przeszło przez moje ręce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub3507    101

Ja od 2 lat mam Karchera k7 premium i mogę go polecić, bez problemu myje rozrzutnik po całym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Każda myje bo po to są, jedną szybciej drugą wolniej. K7 jest najmocniejszą z amatorskich, musi myć co nie zmienia faktu że jest za droga w stosunku do jakości. Mam małą do auta Nilfisk C125.3 do samochodu, dwa lata bez najmniejszych problemów. Kupiłem z akcesoriami do samochodu i szczotką do posadzki za ok niecałe 700 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub3507    101

No faktycznie jej cena jest dosyć duża, w tych samych pieniądzach można kupić fajną używaną myjkę z podgrzewaczem wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Karcher to Mercedes wśród myjek.

Wyrobili sobie bardzo dobrą renomę bo produkowali porządny sprzęt i teraz robią dziadostwo za duże pieniądze a ludzie i tak kupują bo to Karcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZA323    25

Używana na 400v karchera jaka polecacie? Zimna lub ciepła woda. A może macie kogoś zaufanego kto zajmuje się sprzedażą takich myjek po przeglądzie a nawet naprawie ale z pewnych rąk zebym zaraz nie "błogosławił" zakupu. Najchetniej z lubelskiego lub osciennych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709
12 godzin temu, jakub3507 napisał:

No faktycznie jej cena jest dosyć duża, w tych samych pieniądzach można kupić fajną używaną myjkę z podgrzewaczem wody.

za 700 zł to można kupić szrot a nie z podgrzewaczem który w większości przypadków nie działa.

8 godzin temu, DARIUSZA323 napisał:

Używana na 400v karchera jaka polecacie? Zimna lub ciepła woda. A może macie kogoś zaufanego kto zajmuje się sprzedażą takich myjek po przeglądzie a nawet naprawie ale z pewnych rąk zebym zaraz nie "błogosławił" zakupu. Najchetniej z lubelskiego lub osciennych. 

To zależy do czego i ile chcesz na to przeznaczyć. Na pewno bez podgrzewania będzie gorzej myła ale będzie tańsza lub w dużo lepszym stanie. Do takiego codziennego użytku wystarczy zimna woda, duże ciśnienie i niezły wydatek, najlepiej na 400V. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZA323    25
3 godziny temu, akmaly napisał:

za 700 zł to można kupić szrot a nie z podgrzewaczem który w większości przypadków nie działa.

To zależy do czego i ile chcesz na to przeznaczyć. Na pewno bez podgrzewania będzie gorzej myła ale będzie tańsza lub w dużo lepszym stanie. Do takiego codziennego użytku wystarczy zimna woda, duże ciśnienie i niezły wydatek, najlepiej na 400V. 

Z 1500 zl mogę przeznaczyć, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub3507    101
akmaly napisał:

12 godzin temu, jakub3507 napisał: No faktycznie jej cena jest dosyć duża, w tych samych pieniądzach można kupić fajną używaną myjkę z podgrzewaczem wody. za 700 zł to można kupić szrot a nie z podgrzewaczem który w większości przypadków nie działa.

Karcher k7 kosztuje 2000zl nie 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Sorki myślałem, że chodzi Ci o mój super sprzęt do mycia auta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj