News
Mati171892

New holland t7000 PC szarpie przy ruszaniu

Polecane posty

Mati171892    8

Witam tak jak w temacie . New holland T7000 skrzynia power command szarpie przy ruszaniu do przodu . Do tyłu jest oki . Szarpanie wyglada tak ze sekunde ruszy delikatnie i nagle mysli i szarpniecie.  Kalibracja przechodzi bez problemu . Na zimnym jest oki . Oleje wymieniane orginał. Miał ktoś taki przypadek

bizon1    95

Ja bym spróbował zamienić elektrozawory od rewersu 

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    196

Podmień te elektrozawory i od nowa zrób kalibrację.

bizon1    95
5 godzin temu, Mati171892 napisał:

Nie rozumiem?

To napiszjak podmieniałeś te elektrozawry

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez IMateusz
      Witam, rok temu oddałem pompę od New Hollanda 8050 do regeneracji, gdy zamontowałem pompę i po odpaleniu kombajnu, maszyna zamiast mieć wolnych obrotów na minimalnym gazie to chodziła na podwyższonych obrotach, czy można to jakoś ustawić te obroty ? Pompa minimec.
    • Przez Stasiek12
      Witam. Od niedawna w czasie pracy wyskakuje stop i pokazuje się kod błędu 3104 i 3157. Orientuje się może ktoś co on oznacza? 
    • Przez kuba976
      Witam, poszukuje schematu instalacji elektrycznej do t4030  może być z wersji t4030f albo t4030n
      Ktoś coś posiada? będę wdzięczny za pomoc.

• Przez SmeryTeamTV
      Cześć mam kolejny problem z moimi ciagnikami tym razem z new holland t5040 Otóż strasznie szarpie nie da się płynnie ruszyć doradzili byście cos? co sprawdzic? dodam że byla robiona i to nie raz kalibracja skrzyni i on nie daje efektu. Z góry dzieki

• Przez jacek472
      Nie znalazłem nigdzie więc zakładam nowy temat. Jaka jest różnica między modelami (T7.175 )a ( T7 .190 T7.150s T7.210 T7.225) Wiadomo że moc inna ale chodzi mi o konstrukcje czym jest spowodowana mniejsza masa T7.175 od reszty o 100kg, T7.175 6300kg reszta 6400 ? w prospektach dopiero teraz dojrzałem ten niuans, a chciałbym wiedzieć bo po to wziąłem 175 aby w przyszłości zwiększyć moc do poziomu modelu T7.210 i teraz zastanawiam się czy skrzynia nie jest przypadkiem słabsza bo tu znalazłem drugą różnice 175RC prędkość minimalna 2,4km/h, 190RC 2,2km/h, 210RC 2,0km/h. Skrzynia PC 175 minimum 1,9km/h, a PC 190 i 210 po 1,8km/h?
      Jak ktoś coś wie więcej Zapraszam do dyskusji.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj