News
miles3147

Jakiej szerokości agregat uprawowy do Ursusa 4514?

Polecane posty

miles3147    20
Witam. Jakiej szerokości agregat uprawowy z przednim wałkiem i dwoma z tyłu kupić do Ursusa 4514?

Lexion1012    0

Jakie ziemie posiadasz bo to ważne oraz ukształtowanie terenu też się liczy.

lukbold    851

2,5m. Powinieneś dać rade wrzucić 2 bieg i na równym terenie zrobić robotę jak się należy w jednym przejeździe

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Miksior
      Witam
      moze ktos podpowie albo juz gdzies to zostalo opisane - jak wyregulowac sprzeglo pierwszego stopnia w ciagniku Ursus 3512 / mf 255
      bede wdzieczny za podpowiedzi (bo aktualnie "bierze" w samym koncu)

Pozdrawiam, Michał
    • Przez tasiorek766
      Witam. Potrzebuję pomocy w wyborze lekkiego a zarazem mocnego chwytaka do balotów do Ursusa 4512 tur metal fach 229/1. Myślałem o firmie wolmet. Ich chwytak a ok. 150 kg. Czy ktoś ma i może podzielić się opinia? Użytkowany będzie głównie do sianokiszonki ok. 100 balotów rocznie. Może inne propozycje
    • Przez tasiorek766
      Witam. Potrzebuję pomocy w wyborze lekkiego a zarazem mocnego chwytaka do balotów do Ursusa 4512 tur metal fach 229/1. Myślałem o firmie wolmet. Ich chwytak a ok. 150 kg. Czy ktoś ma i może podzielić się opinia? Użytkowany będzie głównie do sianokiszonki ok. 100 balotów rocznie. Może inne propozycje

• Przez gleaq
      Mam problem z moim Ursusem 10014H z 2013r. Napęd cały czas jest załączony. Pomimo tego, że lampka od napędu gaśnie, napęd przedni nie rozłącza się. Wymieniłem zawór, ale to nie pomogło. Proszę o opinię. 
    • Przez Bartek3512
      Witam. Chciałbym pomalować maskę błotniki i kabinę w 3512. Opiszę ktoś krok po kroku jak to dobrze zrobić. Czy zdzierac stary lakier do gołej blachy czy tylko zmatowic. Jaki podkład i jaki lakier. Proszę o instrukcję 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj