ClaasDominator

Wymiana Oleju Claas Dominator 98

Polecane posty

Witam,

Chciałbym zapytać o wymianę oleju w Kombajnie Claas Dominator 98 - z silnikiem Mercedesa OM352A.
Interesuje mnie konkretnie ilość oleju jaką można wlać oraz, który olej polecacie?

Dziękuję.

Uziu92    5463

mi w taki silnik wchodzi 12 litrów i nic więcej nie chcę za bardzo

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    413

Ja już odszedłem od Turdusa, jest coś nie tak z nim, Mobil Delvac MX 15w40 jest dużo dużo lepszy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Globus
      Witam!
      Tak jak w tytule,
      Chciałbym aby wypowiedziały się  osoby które użytkuja  ten kombajn chodzi  mi głównie o wydajność awaryjność itp itd 

• Przez sylwek23111
      Witam, przez deszczową pogodę oraz brak chętnych do wymłócenia mojej fasoli zmuszony jestem do przrobienia mojego kombajnu do omłotu fasoli- jaśka półtycznego. Parę lat temu próbowałem wymłócić, ale aby zmniejszyć obroty młocarni musiałem zmniejszyć obroty silnika, co powodowało z kolei zapychanie sit.  Macie jakieś patenty?
    • Przez Nicik83
      Witam, kupię kabinę do claas mercatora 60.Proszę o info i zdjęcia w komentarzach.
    • Przez Andre8989
      Witam! przymierzam się do zakupu dominatora 76, na co zwrócić uwagę przy zakupie i czy w ogóle to dobry model mam 30 ha, biorę pod uwagę również deutz fahr 2680 i nie wiem co wybrać.
    • Przez TelefonyRadom
      Witam Mam zamiar kupić kombajn do 100 tys, jutro jadę oglądać 78 s i 88s. I nie wiem co bd lepsze bardziej wydajne i miało większy komfort pracy? Proszę o podpowiedź
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj