Zaloguj się, aby obserwować  
marian508

Massey Ferguson 4345

Polecane posty

marian508    1

witam serdecznie mam jedno szybkie pytanie jakie powinno byc cisnienie oleju na wyjściu hydraulicznym zewnętrznym ( wyjścia co podłączamy do przyczepy)

mariusz(ZDUN)    326

w granicach 180

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotr1611
      Witam. Brak cisnienia w złączce hamulca podczas naciskania na pedal hamulca co może być? Wcześniej nie sprawdzałem bo nie miałem co podpinać 
    • Przez Piotr1611
      Naciskając na pedal chamulca nie ma cisnienia w przewodzie/złączce od hamulcow do przyczepy. Gorny lewy. Przedod wchodzi dk skrzyni. Do tej pory nie były mi one potrzebne a teraz chcialem podłączyć i problem
    • Przez Castrol
      Mianowicie chodzi o to że ciągnik podnosi tylny tuż tylko do połowy. Proszę o pomoc jeśli ktoś z was również spotkał się z takim problemem 
    • Przez Clark
      Witam. Po zimie ciągnik mi odmówił posłuszeństwa i muszę zmierzyć ciśnienie oleju hydraulicznego. Nie za bardzo wiem gdzie i jak się wpiąć w układ. Prosiłbym o maksymalnie proste odpowiedzi a najlepiej ze zdjęciem. Generalnie niewiele mam wspólnego z ciągnikami dlatego wiele informacji, które znalazłem w necie jest dla mnie bezużyteczne więc proszę jak krowie na rowie a będę bardzo bardzo wdzięczny.   
    • Przez semos
      A wiec tak, wymieniłem akumulator na nowy i cały rozrusznik z automatem mam nowiuteńki, a ciągnik (mf-255) nadal ciężko pali, nie chce tak od razu załapać. Co mu jest grane, silnik w super kondycji 2000 mth od nowości. podczas pracy nie ma mowy o żadnym dymieniu z tłumika wiec sądzę, ze wtryskiwacze powinny być ok. Nie wiem co robić..

poradźcie mi coś co mu zrobić aby palił na tzw. dotyk.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj