News
gustaww

Pęknięta rurka od wspomagania

Polecane posty

gustaww    82

Witam, pękła mi rurka od wspomagania tuż koło podajnika kłosowego, czy ktoś próbował ją zaspawać ? Albo zastąpić ją wężem o podobnej średnicy? Chyba że da się gdzieś kupić?

Czy jeśli ją zastąpię wężem to czy będzie różnica w szybkości reakcji skrętu?

SamaPrawda    117

W ciągniku zmieniłem z rurek na węże i nic złego się nie dzieje, można śmiało zmienić

Wiadomość z agroFakt.pl

kellyq    59

Odkąd mam tiga wszystko spawam jak leci z hydrauliki

peewee1984    46

Prosty sposób na łączenie rurek hydrauliki to pierscienie zacinajace. W kilka minut polaczysz rurke, nie trzeba jej calej demontowac. Do kupienia w sklepach hydrauliki silowej lub na allegro 

gustaww    82

Spróbuje zaspawać, choć jak pękła to pewnie juz rdza ją przyatakowała. Te pierścienie to dobra sprawa ale dalej potrzebujemy kawałka rurki do połączenia. Choć nie powiem ciekawy sposób na awarie w polu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dario761
      Witam. Kupiłem Rekorda rok 83 w którym cieknie paliwo. Po zdemontowaniu zbiornika okazało się że był już spawany i klejony ogólnie tył i jeden bok zbiornika to tragedia. Za zbiornikiem pełno mokrego i zaolejonego syfu, słoma plewy ziarno. Wygląda to na źle zaprojektowane mocowanie zbiornika za blisko kątowników konstrukcji samego kombajnu, niema jak tam tego wyczyścić. W necie znalazłem nowe za 1299 i 748 zł niewiem czemu taka rozbieżność cen. Kupiłem już trzeci zbiornik używany, wszystkie dziurawe. Ten ostatni (400zł) w najlepszym stanie (3 małe dziurki) będzie pospawany i zamontowany. W związku z tym mam kilka pytań. 1. Jak u was wyglądają te zbiorniki i czy czyścicie jakoś tą przestrzeń za zbiornikami. 2. Czy może ktoś poprawiał konstrukcje Płocka odsuwał zbiornik lub montował jakiś inny. 3. Czy w nowszych rekordach było coś zmieniane w ich konstrukcji, mocowaniu. 4. Czy może ktoś kupował nowy. Cena i jakość? 5. Czy spawanie to dobry pomysł ( małe dziurki). 6. Jakieś sugestie, podpowiedzi, porady. Pozdrawiam
    • Przez MichalSiemano
      Witam kupie kombajn zbozowy bizon Tylko oryginał nie malowany nie spawany 
      max 1700mth najlepiej od 1wlsc 
      Wie ktos z was o takim lub ma na sprzedaz prosze o wiadomosc 

• Przez masseyek6280
      Cześć. Orientuje się ktoś czy w bizonie Z0-56 z 87 roku jest korek spustowy oleju hydraulicznego czy coś w tym stylu? Jeżeli nie to jak najlepiej tem olej spuszczać żeby połowa na ziemie nie poleciała? 
    • Przez seba836
      Bizon stał 5 lat  ostatnio wymieniliśmy oba zawory roździelacza. Podczas skrętu w prawo coś blokuje ciężko chodzi kierownica. Odpowietrzałem tylny tłok i nic ma ktoś pomysł co może być ? 
    • Przez migacz
      Witam forumowiczów! Ostatnio poważnie zastanawiam się nad sprzedażą mojego wysłużonego Bizona ZO 56. Jest z 82roku.Przeglądając ogłoszenia w internecie natknąłem się na ogłoszenia o Bizonie Sampo. Czytając wypowiedzi w internecie stwierdzam że są różne ale chyba użytkownicy je chwalą. Ja chciałem na serio opinie użytkowników poznać? Nie wypowiedzi nie bo nie tylko konkretne powody. Na przykład wydajność, straty ziarna, możliwości wysypu ziarna na większe przyczepy. A może ktoś doradzi na co patrzeć przy zakupie. I tak wogóle czy to dobry krok kupić nowszy kombajn ale z mniejszym hederem (30ha).Także czekam na jakieś konkretne wypowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj