ceston

Smarowanie łożysk zwolnicy mtz.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ceston    12
Witam składam do kupy zwolnice w mtz 820 i zastanawiam się jak są smarowane łożyska oznaczone numerem 45. Nie ma tam korka u góry nawet takiego na rysunku jest tylko korek na boku który sięga tak do 1/3 zwolnicy. Czy ten olej rozprowadzi się podczas jazdy sam do tego miejsca?

http://agrotrade.home.pl/inkontrahent.php?g=394

Wiadomość z agroFakt.pl

ceston    12

tego odpowietrznika tam wlasnie nie ma

ceston    12

wogole go tam nie widze a ciagnik mam od nowosci. jutro jeszcze popatrze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez karbex
      Cześ koledzy - mam dziwny problem. Jeździłem z glebogryzarką i zauważyłem że jak podniosłem maszyne z włączonym wałkiem to mi coś żegocze w okolicach skrzynki reduktora (miedzy silnikiem i skrzynią albo w skrzyni - ciężko wyczuć). Jak opuszcze maszyne i wałek jest pod obciążeniem - cisza. Na początku myślałem że pada skrzynia, ale później zczaiłem że to powiązane z pracą wałka, ale żegocze tylko jak wałek chodzi bez obciążenia - ma ktoś jakiś pomysł co to może być?
      Pozdrawiam
    • Przez Jaguar21
      Wyświetla się błąd SPN=523613 FMI=16 z czym to może być związane? Ktoś miał podobny problem ? Ciągnik Belarus 952.4
    • Gość
      Przez Gość
      Witam problem z dużym spalaniem w mtz 82 97r 2200mtz,pompa i wtryski po regeneracji,też ciężko pali 
    • Przez kukum
      Witam , zmieniłem w Mtz 82 filtr odsrodkowy na puszkę , i  co oczywiste skoczylo cinienie oleju , na zimnym 4,5 a na rozgrzanym 4 , mi sie wydaje ze za wysokie i chcialbym o tego 1 Bara zbić w dół pytanie jest takie ktora zaślepka w podstawie filtra bedzie odpowieadac za ewentualna regulacje ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj