Polecane posty

ziolek1996    1

Wiem ze podobny temat już był na tym forum. MF 3065 wymieniliśmy wtryski na nowe i ustawiliśmy ciśnienie na 195, pompa uszczelniona na nowo, wymieniony filtr paliwa, po tych wymianach nie chce odpalić. Rozrusznik kręci na pełnych obrotach, akumulator ok a nadal nie odpala. Są momenty ze brakuje mu niewiele żeby załapał i odpalił ale się nie udaje. Macie jakieś porady lub pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

czemu nie 230bar ? I ciekawe jak te pompa zrobiona bo brać się pompę a nie umieć odpowietrzyć to... marnie to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    28

ja bym wolał pompę oddać do gościa który to robi koszt jest ale i pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolek1996    1
20 minut temu, ma123 napisał:

odpowietrzyłeś ?

 

Odpowietrzony kilka razy

10 minut temu, lukbold napisał:

czemu nie 230bar ? I ciekawe jak te pompa zrobiona bo brać się pompę a nie umieć odpowietrzyć to... marnie to widzę

Czemu 230? A czemu nie? Temat z ciśnieniem na wtryskach tez był tu poruszany i każdy miał inne zdanie ile bar powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolek1996    1
2 minuty temu, lukbold napisał:

bo tak w książce od silnika pisze dla wtrysków HL?

Ok, nie posiadam takiej kaiażki. Wiec według Was przyczyna jest zbyt małe ciśnienie na wtryskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Nie... Pompa która z dużym prawdopodobieństwem została uszkodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolek1996    1
2 minuty temu, lukbold napisał:

Nie... Pompa która z dużym prawdopodobieństwem została uszkodzona

Czemu taka myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Bo się na tym nie znasz a paluchy tam pchasz? Domniemywam że traktor był wcześniej sprawny więc samo się nie zepsuło tylko ktoś go spieprzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolek1996    1
9 minut temu, lukbold napisał:

Bo się na tym nie znasz a paluchy tam pchasz? Domniemywam że traktor był wcześniej sprawny więc samo się nie zepsuło tylko ktoś go spieprzył

Pompa była uszczelniona u mechanika który się zajmuje takimi rzeczami, ja tego nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dereniek    4

a jak uszczelniał ci tą pompe to jak zdjął gorny dekiel pompy to jest w deklu bolec od gaszenia jak on nie trafił w srodku to takie będą objawy chce załapać a nie moze bo jest odcięte dojscie paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj