adikpl1

Przednie lampy JD 6230 AL152328

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ogier1998
      Witam mam pytanie czy seria 6030 bedzie dalej produkowana bo nigdzie nie moge się dowiedzieć
    • Przez slawek261993
      Witam. Mam taki problem w 6920. Gdy wlaczam swiatla na 1 ząbek (pozycje) normalnie zapalaja sie swiatla pozycyjne ale po wlaczeniu dalej na 2 ząbek na swiatla drogowe to od razu automatycznie gina swiatla pozycyjne z przodu, z tylu i tak samo we wtyce czyli przyczepa. Stop po wcisnieciu pedalu dziala/swieci czyli wporzadku. Gdzie szukac problemu? Czy to jakis bezpiecznik? Przekaznik? Po przelaczeniu przelacznik na swiatla mijania rowniez to samo. Jedynie swieca swiatla w masce.
    • Przez seba836
      Kupiłem wszystkie potrzebne filtry pierwsze co nie mogę znaleźć drugiego hydraulicznego, jeden jest pod kołem a drugiego nie mogę znaleźć. Drugi temat to olej do przedniego mostu jak sprawdzić jego stan czy jest jakaś miarka wiem że w kołach są jakieś korki. I jaki olej się leje do zwolennic?
    • Przez a7x
      Orientuje się ktoś może jak wygląda odpowietrzenie zbiornika paliwa JD6630, w sensie czy odpowietrznik jest w korku czy jest jakiś przewód odpowietrzający?
    • Przez kali88
      Witam wszystkich
      W załączonym zdjęciu tak wygląda poziom na zgaszonym silniku. Problem się pojawia podczas jazdy, pracy.. Ciągnik z turem poziom spada do tej czerwonej kreski, gdzie łyżka od ziemi jest  na poziomie 1 m. Za mała ilość oleju, zapowiedz awarii?
      http://manuals.deere.com/omview/OMAL171314_53/OU12401,000193C_53_20071211.html
      http://manuals.deere.com/omview/OMAL171314_53/OU12401,0001D29_53_20091017.html
      Strony jasno nie podały  czy zimny  silnik lub podczas pracy pomiar. Obecnie mam zalane 50l.
      http://manuals.deere.com/omview/OMAL171314_53/OU12401,0001B62_53_20100923.html
      Układ przekładniowy/hydrauliczny
        - Przekładnia PowrQuad Plus, liczba biegów 16/16..............
      49 l (12.9 U.S.gal.)
      - Przekładnia PowrQuad Plus, liczba biegów 24/24..............
      50 l (13.2 U.S.gal.)
      - Przekładnia AutoQuad Plus, liczba biegów 24/24..............
      50 l (13.2 U.S.gal.)
      - Przekładnia AutoPowr..............
      60 l (15.9 U.S.gal.)
      - dodatkowo, z przekładnią biegów pełzających..............
      1 l (0.3 U.S.gal.)
      - dodatkowo, z napędem przednich kół..............
      3 l (0.8 U.S.gal.)
      - dodatkowo, z osią TLS..............
      3 l (0.8 U.S.gal.)
      - z dodatkowym zbiornikiem oleju..............

Czy błędem jak doleje 5-6 litrów? mam na myśli tsl napęd przedni? Da nam to 55+ i wyjdzie jak kolega niżej  w temacie.

14 l (3.7 U.S.gal.)

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj