michal_xs

Pompa paliwa zetor 5211 problem

Polecane posty

michal_xs    19

Witam, mam problem z pompa zetora 5211 dokładnie z ta śrubka co na zdjęciu jest to chyba odpowietrzenie pompy. Leci mi z niej paliwo, uszczelniłem ja podkładkami nawet wymieniłem na nową śrubkę i dalej cieknie. Nigdzie nie jest pęknieta obudowa. Zetor ogólnie chodzi bardo dobrze, pompa pracuje nienagannie. Jakieś rady.? 

IMG_20200221_221843.png

Andrz_    48

Sposób jest prosty , nowe podkładki miedziane zawieszamy na jakimś druciku podgrzewamy nad ogniem do czerwoności wrzucamy do wody (robią się miękkie) zakładamy, wystarczy lekko dokręcić i szafa gra  , zakładaj tylko jedną podkładkę

tomek904    41

to śróbka do odpowietrzania najlepiej jakbyś zdobył aluminiową podkładkę

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ciapek330
      Witam chciałbym kupić zetora 7245 i założyć do niego wąskie koła 9,5 na przód i na tył ale słyszałem że cieżko jest je znaleźć  na ten most z przodu i chciałbym się do wiedzieć od was może ktoś kupował takie albo wie czy da sie takie dorobić i czy bedzie problem je dostać wgl ? z góry dziękuję 

Znalazłem taką felgę to bedzie na oponę 9,5 ? bedzie ona pasować ? 
      http://www.korurs.pl/produkt/11078/obrecz-z-uchwytami-zetor-w9x24-przod

• Przez Damianzetor7011
      Witam! Ostatnio na zakończeniu siewów postanowiłem wytestować Zetora w kultywatorze 2.7, w którym normalnie chodzi c360. Z uwagi na to że ma on koła 12.4x32 pracował na 2 biegu i miał dość ciężko bo na tym polu 3kl ziemi itd. poszło trochę dymu z odmy, ale tata który do mnie akurat przyszedł powiedział że to norma w starych traktorach. Następnego dnia zapiąłem go do agregatu 2.1 w którym normalnie ma lekko i robię nim na 3 biegu. Silnik po opuszczeniu agregatu zaczął dziwnie chodzić coś jak 3 cyl ale nie całkiem. Zaagregatowalem, tata zasiał ja zabronowałem i odstawiłem go do garażu. Następnego dnia poszedłem zobaczyć stan oleju, a tu ponad max. Przestraszyłem się, bo już oringi puściły i dopiero je w wakacje wymieniałem. Ale patrzę do wody full. Pełno. Odciągnąłem nadmiar oleju - 2l. Zapach jakby trochę czuć ropa albo płynem do wspomagania. Patrzę do płynu - 1/3zbiornika. Nie wiem ile powinno być gdyż miarki nie ma(urwana) a siłownik był odjęty do regeneracji, ale wiadomo bez wspomagania da się jeździć. Co waszym zdaniem poszło? ON czy płyn od wspomagania do oleju? I jak to naprawić?
    • Przez filips51
      Witam. Czy każy Zetor 7340 ma turbo? Czy jest to może tak jak w przypadku 77**? Niektóre miały niekture nie?
    • Przez Grzesiekc
      Witam czy ktoś ma informacje lub instrukcje w jaki sposób zamontować podkładki miseczkowe które są zamontowane w głowiczce siłownika wspomagania w Zetorze 7245 ?
    • Przez Sola20
      Witam 
      Mam zetora 6245 a problem mam następujący
      Wymieniłem juz gałki na siłowniku i koncówki drązków luzów niema zbieżność zrobiona jezdzi ciągnik prosto ja kręce w prawo do oporu to jest ok ale jak kręce w lewo do oporu to przednie koła leko slizgają a na asfalcie są ślady opon przednich I tylnego prawego koła 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj