News
szykus

Renault Ceres 340X - odpowietrzenie sprzęgła i hamulcy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szykus    0

Witam, niedawno kupiłem renault 340X 2000r, ciągnik stał 5 lat i mam pytanie jak odpowietrzyć hamulce hydrauliczne (brak pneumatyki) bo ich nie ma wcale, gdzie jest zbiorniczek płynu bo nigdzie nie widzę ? Oraz gdzie jest odpowietrznik sprzęgła ? Ciągnik ma założonego tura i rama sporo zasłania. W elektryce jest zwarcie jak włączę światła bo wyświetlacz gaśnie, chciałem się do niego dobrać tak na szybko ale nie wiem jak wyciągnąć pulpit 😬
Pozdrawiam. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ksjan68
      WITAM MAM PROBLEM MOZE KTOS Z WAS ROBIL LUB DAWAŁ GDZIES DO SPRAWDZENIA LUB REGENERACJI ROZDZIELACZ PODNOSNIKA OD RENI.PODNOSNIK JEST B.MAŁY MNIEJSZY NIŻ W 60- TCE!NIE WIEM CO ROBIĆ BO MAM OBJAWY ZE PODNIESIE ZA PIERWSZYM RAZEM OPUSCI ALE JUZ ZA DRUGIM RAZEM CORAZ GORZEJ OPUSCI AZ WCALE?OD PODNOSZENIA I OPUSZCZANIA TYLKO ON JEST CHYBA ZA TO ODPOWIEDZIALNY.MOZE KTOS MIALJUZ TAKIE PROBLEMY?

Nie piszemy caps lockiem!
    • Przez damianoooo
      Witam jestem świeżym posiadaczem aresa Mam prośbę by ktoś mi opisał EHR wstawiam grafikę poniżej I jeszcze taki jeden przycisk który nie wiem do czego służy w tym trybiku na guziku jest litera A słabo widoczna na zdjęciu:
    • Przez vat
      Witam, 
      W ciągniku Renault Ceres 95X z 1995r. zablokował się bieg - konkretnie 2. Ciągnik normalnie jedzie na tym biegu. 
      Rewers działa, polowe szosowe i półbieg też.
      Niestety nie daje się wyłączyć tej dwójki. Dźwignia nie chce wejść na zakres [1-2], ale chodzi swobodnie między [3-4] a 5.
      Jak odblokować tą skrzynię? Jest w niej jakiś wizjer? 
    • Przez tedek2
      Witam jak w temacie renowka. Podczas belowania slychac trzeszczenie z okolic walka. I zauwazylem ze ciagnik ma ciezej belowac i nawet ciągnąć 2 przyczepy bel. Teraz pytanie czy to moze miec wszystko ze soba związek?
    • Przez Macias1221
      Mam problem z ehr TCE 15 T wyskoczył mi błąd a mianowicie świeci mi dioda w pewnej sekwencji 3 razy mruga w odstępach 0,5s później przerwa 1s i znowu 2 razy mruga i po chwili cała sekwencja się powtarza. Dodam jeszcze że ramionami mogę ruszać tylko z błotników a żadnej reakcji z kabiny. Może ktoś miał już podobny problem proszę o pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj