News
szykus

Renault Ceres 340X - odpowietrzenie sprzęgła i hamulcy

Polecane posty

szykus    0

Witam, niedawno kupiłem renault 340X 2000r, ciągnik stał 5 lat i mam pytanie jak odpowietrzyć hamulce hydrauliczne (brak pneumatyki) bo ich nie ma wcale, gdzie jest zbiorniczek płynu bo nigdzie nie widzę ? Oraz gdzie jest odpowietrznik sprzęgła ? Ciągnik ma założonego tura i rama sporo zasłania. W elektryce jest zwarcie jak włączę światła bo wyświetlacz gaśnie, chciałem się do niego dobrać tak na szybko ale nie wiem jak wyciągnąć pulpit 😬
Pozdrawiam. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maciek2830
      Witam w moim reno 110.14 nie trzyma podnośnik chce zabrać się za naprawe rozdzilacza i moje pytanie jaki jest najlepszy sposób na wyjęcie podnosnika (kaczki). Czy zdjąć podloge w kabinie ? Czy może lepiej podnieść troche kabine?
    • Przez kamil04w
      Witam.
      Musiałem wyciągnąć pompę paliwowa i oddać ją do uszczelnienia bo cieklo paliwo i podobno wymagała czyszczenia. Przy okazji wymiana wtryskow(stare lały). Po założeniu ciągnik kopci na siwo i ciężko wkręca się na obroty (wieczorem jak przygazuje pojawia się iskry z tlumnika) i dziwnie pracuje. 
      Powie mi ktoś jak ustawić pompę bo wydaje mi się że coś skopalem przy zakładaniu 😒 
      Drugi problem w modelu 75.12
      Hamulce łapią dopiero przy 2-3 wciśnięciu pedału. Co może być powodem. Gdzie szukać przyczyny.?
      Proszę o pomoc.

• Przez szykus
      Witam,
      Pacjent Renault 340X 2001r
      Skrzynia 5 + półbieg elektryczny
      Problem jest taki że przy ruszaniu 2 wyskakuje za pierwszym razem a przy redukcji z wyższych biegów mocno zgrzyta.
      Ktoś przerabiał podobny temat? Jakie mogą być koszta ? Jeździć obserwować czy robić ? 😆
      Pozdrawiam.
    • Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
    • Przez NEEWS11
      W

witam jestem nowy na forum, czy mógłbym prosić o dokładny opis odpowietrzenia co i jak po kolei w renault 9034 tx, gdyż jestem zielony w tym temacie ☺️, 2 pytanie czy w takiej reni idzie zamontować podwójny filtrpaliwa/?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj