Polecane posty

krismaj18    0

Witam ma ktoś tyle motogodzin? Czy to możliwe orginalnie że ma tyle mój Massey 3095 1991rok

57002mtg

20200220_115617.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krismaj18    0

Musze sprawdzic dokładnie ciagnik posiadam około 6 lat jak był kupiony miał 56000 z groszami niby licznik działa

Tyle miał jakoś po zakupie w 2014 roku

IMAG0390.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

wychodzi że masz 57 tys h przebiegu 😁 gratulacje , kupiłeś nie kręcony ciągnik 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krismaj18    0

I jeszcze chodzi😀 jak go kupowałem to myslałem ze ma 5600 zle spojrzałem.

ciekawe czy ktos ma tyle motogodzin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Nie róbcie sobie jaj, tyle to by po pierwsze nie wytrzymał a po drugie musiałby nie stygnąć. Skoro kolega @krismaj18 przez 6 lat zrobił nim niecały 1 tyś to ile można zrobić przez 23 lata? Niechby była na maksa wykorzystany to 23 tyś mógłby mieć ale nie 56 tyś. Ile zrobi w rok przy mega wykorzystaniu - 1, no niech 1,5 tyś mth, to daje 34500 a gdzie pozostałe prawie 20000?

Zresztą który musiałby to być remont lub silnik? 3-4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126

a czemu nie? 1000 w 3 miesiące zrobiłem jak robiłem na budowie czyli 6 dni w tygodniu po 12.5 godziny czyli w ciągu roku jak ciągnik robi jest w stanie zrobić 4 nie półtorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krismaj18    0

A ja obrabiam koło 20ha tylko 

Wcześniejszy właściciel obrabial nim 100ha

A wcześniej nie wiem kto co nim robił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

jest tu zdjęcie licznika fenda który przez 6 lat zrobił 13 tys czyli robił ponad 2 tys na rok to po 20 latach 40 tys by zrobił 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoliwa    1
32 minuty temu, akmaly napisał:

Nie róbcie sobie jaj, tyle to by po pierwsze nie wytrzymał a po drugie musiałby nie stygnąć. Skoro kolega @krismaj18 przez 6 lat zrobił nim niecały 1 tyś to ile można zrobić przez 23 lata? Niechby była na maksa wykorzystany to 23 tyś mógłby mieć ale nie 56 tyś. Ile zrobi w rok przy mega wykorzystaniu - 1, no niech 1,5 tyś mth, to daje 34500 a gdzie pozostałe prawie 20000?

Zresztą który musiałby to być remont lub silnik? 3-4?

4 remonty silnika przy przebiegu 56 tyś?? Znam pewnego JD 6220 z 2004 roku z przebiegiem 25 tyś h. Od nowości jeden operator i silnik nigdy nie remontowany. Niedawno przeszedł remont skrzyni. Ciągnik pracuje praktycznie codziennie w transporcie i z ładowaczem czołowym, lekko nie ma. Taka maszyna można powiedzieć porządnie na siebie zarabia. Mimo to wygląda lepiej niż te ciągniki z OLX z przebiegami rzekomo 5-8 tyś.  

Edytowano przez karoliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2458

Zapewne ktoś wcześniej przed sprzedażą chciał go trochę cofnąć na 5600 i się pomylił tak jak ty i wyszło 56 000 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

nie ma co wierzyć w ten licznik. Przebieg nie jest udokumentowany. Też jestem zdania, ze ktoś chciał cofnąć licznik. A że trudno cyferki przekładać do tyłu to przekręcił z przodu na 5 i gotowe. On ma może z 20 tys. Ale 57 to nie realne. Zresztą jak pisałem przebieg nie udokumentowany, każdy sobie może taki ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    907

Mam znajomego co robi u gospodarza w Szwajcarii to mowił że u niego to ciągniki chodzą w sezonie 24na dobę tankowanie na polu i zmiana operatorów tylko i że ciągniki po 300-400 km u tego gospodarza robią po 10tys mtg w dwa góra trzy lata i są sprzedawane bo niby nowy ciągnik a godzin troche ma i by sie za chwile remonty zaczęły A tak to dobra okazja do wzięcia dobrego pieniądza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krismaj18    0

Nie wiadomo co robił za granicą ten ciągnik może i ma tyle A może tak jak piszą ktoś chciał cofnąć A dodał godzin🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie tu nie ma nad czym dyskutować bo przebiegu nikt nie jest w stanie udowodnić. To nie tak jak ten massey y Korbanka na yt gdzie przebieg i jeden właściciel znany od nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
3 godziny temu, krzysiek277 napisał:

Mam znajomego co robi u gospodarza w Szwajcarii to mowił że u niego to ciągniki chodzą w sezonie 24na dobę tankowanie na polu i zmiana operatorów tylko i że ciągniki po 300-400 km u tego gospodarza robią po 10tys mtg w dwa góra trzy lata i są sprzedawane bo niby nowy ciągnik a godzin troche ma i by sie za chwile remonty zaczęły A tak to dobra okazja do wzięcia dobrego pieniądza 

W zdluz i w poprzek zjezdzilem ten kraj. Ciagniki rzedu 120-150 PS sa juz wielkimi ciagnikami w tym kraju a co mowic 300-400 PS... co oni mieliby nimi robic jesli przecietne gospodarstwo ma nascie hektarow. Fakt nie raz maja po kilka-kilkanascie ciagnikow na kilkadziesiat hektarow to i mtg nie nabija.  Znajomy Ci glupot na opowiadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    907

Ta pewnie głupoty opowiada i fotki z googli zapodaje 

Jak wróci i będę z nim się widział to zapytam jakie miejscowości dokładniej 

Fajnie że udało ci się zwiedzić każdą miejscowość 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Zwiedzaniem bym tego nie nazwal… rolnikom nie zagladam co maja w garazach ale na drogach jakos nie widac tych kilkusetkonnych potworow.  Najwieksze ciagniki wyciagaja do transportu gdy jest tzw. kampania buraczana oraz koszenie kukurydzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj