News
hubert1991

John deere 6820 CR 2006r. brak mocy oraz nie równa praca na wyższych obrotach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubert1991    0

Witam. Mam problem z JD 6820 2006r. pompa common rail. Po wymianie uszczelki pod głowicą, brakuje mu mocy na wyższych obrotach np.w transporcie, wówczas słychać również falowanie na obrotach. Miał ktoś podobny problem? Ma ktoś może godny polecenia serwis mobilny? okolice Ostrowca Świętokrzyskiego. pozdrawiam

fento    2

Być może winny jest zawór SCV sterujący ciśnieniem na pompie common rail. Nie utrzymuje odpowiedniego ciśnienia i stąd spadek mocy i falowanie obrotów.

Wiadomość z agroFakt.pl

hubert1991    0

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie diagnostyka komputerowa. Za drogie są te części, żeby robić metodą prób i błędów😀. Ma ktoś namiary na kogoś kto zajmuje się czymś takim???

skoter    6

biertech lublin wejdz na jego stronę  nr znajdziesz w internecie polecam na 100

kalus77    42

Biertech też polecam. W moim przypadku miałem jednego roku w żniwa awarie 6430, żaden serwis nie miał czasu u Małolepszego gdzie był kupiony kazali czekać 2 tygodnie, Wanicki tydzień, Gravit podobnie, a Biernacki kazał przyprowadzić na drugi dzień. Tylko nie myśl że w biertech będzie taniej ;) w gravidzie już miał doświadczenie jak kasować.

SPFH    1

polecam wnickiego z oddziału w piaskach, mają najbardziej doświadczonych ludzi w tym terenie, i konkurencyjne ceny. z bier...... podesle ci bez doswiadczenia i zapłacisz - zaboli bo pan A łupie równo, drozej niz ASO i więcej komplikacji.

kalus77    42

Od wanickiego z Grójca serwis robił mi wtryski, wymiana pompy wody i jeszcze kilka rzeczy. Przeszło 15 tys cała impreza, po 2 miesiącach poprawiali robotę z wtryskami bo spierniczyli.

• Confused 1

Bercik92    116
4 godziny temu, kalus77 napisał:

Od wanickiego z Grójca serwis robił mi wtryski, wymiana pompy wody i jeszcze kilka rzeczy. Przeszło 15 tys cała impreza, po 2 miesiącach poprawiali robotę z wtryskami bo spierniczyli.

Wspólczuje  u mnie agro rolnik śniadowo też spierniczył robote i po wymianie uszczelki ciągnik stracił moc

SPFH    1
Dnia 21.02.2020 o 15:41, kalus77 napisał:

i to jest to za co lubię  ASO, zawsze ogarnę temat. U domorosłych mechaników nikt by nie wrócił i nie poprawił, bo by nie umiał, nagle czasu by mu brakło, bał by się kosztów lub przerzucił na nas - klientów. I wtedy jako użytkownicy płacimy podwójnie.

Poza tym kalus77 gratuluje wsparcia jakiego udzilił ci wanicki na te twoje naprawy. w innej marce po 3,5 roku mi nic nie chcieli dać (niebieskiej), a widę iż tobie pomogli super, z kim tam rozmawiać aby takie wsparcie dostać?

soko74    12

Jaja sobie robisz, bo nie ogarniam 😲

kalus77    42

Ciągnik na jednym z wtrysków miał źle założoną podkładkę. Prasowałem słomę w żniwa prasą pasową i zostało mi z 40 ha do ogarnięcia, ciągnik dostał przedmuchu i był słyszalny dziwne uchodzenie powietrza z wtrysku. Zadzwoniłem do serwisu i mówią że ogarną za kilka dni, sami nie wiedzą kiedy może za 2,3 albo 4 dni. Tacie się podniesło ciśnienie, poszła niemiła wiązanka w stronę kierownika serwisu po czym na drugi dzień serwis zrobił za darmo o 8 rano. 

SPFH    1
7 godzin temu, soko74 napisał:

Jaja sobie robisz, bo nie ogarniam 😲

nie to ze nie ogarniasz, po prostu nie jestes w temacie. 

hubert1991    0
Napisano (edytowany)

Problem rozwiązany.okazały się 2 padnięte wtryskiwacze. 

Edytowano przez hubert1991
Brak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez brodzik2207
      witam, chciałem was zapytac ile macie filtrów w swoich jd  6920... ja dzis byłem w serwisie po nowe i powiedzieli ze sa dwa wiec wiozłem, wymieniłem jeden pod papka zasilajaca a drugiego nie ma ? nie moge znalesc ? prosze o jakas podpowiedz zdjecie przedstawia jak jest u mnie

• Przez Paweł74
      Ciagnik stanął i nie chce jeździć. Na biegu A1 bardzo powoli cofa a do przodu nie jedzie wcale. Na pozostały biegach wogóle nie reaguje. Rewers na linke. Co może być przyczyną awarii?
    • Przez wyrebski1
      Jestem po zakupie Johna 6420 i okazało się, że silnik się nie dogrzewa. Wymienilismy termostat, bo to najbardziej było logiczne, że się zaciął w pozycji otwartej lub mogło wcale go nie być. Po wymianie to samo, zresztą stary w gorącej wodzie się otwiera. Powiem jeszcze, że słabo grzeje. Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez CezaryRoszkowski
      Witam,
      Cieknie mi chłodnica i muszę ją wyjąć do regeneracji. Czy ma ktoś jakieś wskazówki jak się za to zabrać i w którą stronę wyciągać chłodnicę?
    • Przez PawelJUREK
      Witam ciągnik po rozgrzaniu tak około 1 godziny lub 1,5 rozłącza jazdę co może być przyczyną
      wymienione zawór cewka od jazdy, wymienione filtry, sprawdzony rewrs, sprawdzone czujniki na skrzyni, wymieniony czujnik parkingu
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj