Skocz do zawartości
konarek

Wyciek paliwa spod wtrysku C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
asharot    175

Problem polega na tym że śrubki od nadmiaru mają za mało gwintu, trzeba patrzeć na to przy zakupie.

jacek3773    11

sposób jest prosty na wyciek , nowe podkładki miedziane zawieszamy na jakimś druciku podgrzewamy nad ogniem do czerwoności wrzucamy do wody (robią się miękkie) zakładamy, wystarczy lekko dokręcić i spokój na lata ..... sprawdzone :D mowa o podkładkach pod nadmiar

Edytowano przez jacek3773

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ameryki nie odkryłeś... Od dawna tak robię ze wszystkimi podkładkami. Nawet tymi pod wtryskiwacze.

Wiadomość z agroFakt.pl

jacek3773    11

dobre he he , ty wiesz ja wiem i wielu innych ,ale nie wszyscy ,a po to jest temat by pomóc (naprowadzić ) a nie mądrzyć się ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To nie jest mądrzenie, bo wielokrotnie było już o tym pisane. Pewnie Ty albo ja już wcześniej o tym pisaliśmy.

Roki212    83

I nic się nie stanie jak jeszcze raz się o tym napisze dla przypomnienia  ;)

@Elektrotechnik nie bądź taki gburowaty  :P

MarcinNH    42

Za niedługo nic nie będzie można pomagać tutaj bo elektrotechnik wszystko wie najlepiej. Trochę więcej uprzejmości większość twoich postów to wywyższanie sie jaki ty to nie jesteś lub odpowiadanie na nie z łaską.

akmaly    180

Może się wywyższa, może jest "gburowaty" ale jest jednym z najbardziej czających użytkowników tego forum. Jak dla mnie to wcale nie musi być uprzejmy aby pomagał mnie i innym na forum:)

Co do sposobu zmiękczania podkładek miedziany to wydaje mi się że wywodzi się on od starych mechaników z skr, pgr itp. Nowe na handel a stare do maszyny;)

akmaly    180

Tylko czy "zmiękczanie" podkładki to wyżarzanie lub rozhartowanie? Podgrzewasz tą podkładkę do ok 300*C

Znane z epoki miedzi to i owszem ale może wielu szczególnie młodych ludzi tego nie wie a każdy mechanik z PGR dokładnie to zna:)

vitoma    51

A ja mam pytanie co do samej wymiany koncowek wtryskiwaczy w c360, czy musze po montazu nowych końcówek WZM  ustawiać ciśnienie wtrysku dla każdego z wtryskiwaczy na przyrządzie do tego przeznaczonym ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oczywiście, że musisz. Nawet jakbyś odkręcił końcówki i z powrotem założył te same, to ciśnienie i tak się zmieni. Także tak czy inaczej regulacja jest potrzebna.

vitoma    51

Wiec mam wyjać wszystkie wtryskiwacze, zmienic końcówki i zawieźć je poźniej do pompiarza/innego speca od układów wtryskowych ? bo domowymi sposobami nie da się tego ustawić - jaki sprzet jest potrzebny ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To zależy jakiego masz specjalistę. U mnie np. jest taki majster co musi osobiście wymienić końcówki i potem je ustawić. I za to bierze 10zł za komplet.

akmaly    180

Zwykła pompka z manometrem. Każdy przeciętny mechanik od taki sprzętów powinien to mieć.

Wyjmij wtryski i zawieź do kogoś co się zna. Sam tego nie robiłeś to oddaj komuś.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta pompka musi wytworzyć ponad 200bar, więc taka całkiem zwykła nie jest...

MarcinNH    42

Mam taką pompkę coś w stylu tawotnicy 3 razy pompne i juz wtrysk rozpyla

akmaly    180

Poprawiam - zwykła pompka z manometrem wytwarzająca ponad 200 bar:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się