News
Krasok6911

Amazone RP AD 303 Super- Tabela wysiewu

Polecane posty

Krasok6911    1

Siemka, zakupiłem siewnik Amazone RP AD 303 super, troszkę do remontu, własnie go dzis zacząłem remontować ale czekam na części.

Nie mam do niej tabeli wysiewu bo nigdzie nie ma. Moje pytanie to czy ma ktoś tabele wysiewu i jak zrobić próbę kręcono w tym siewniku ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damianus2222
      Witam. W związku iż nie znalazłem podobnego tematu. 
      Pytam ponieważ zestaw nabudowany z AG jest bardzo popularny, na rynku wtórnym nie ma tego za dużo... Chodzi o Agro masz SN300 czy obecnie SNT300
      Chciałem zapytać użytkowników tych siewnikow, jak się sprawują? Oraz co sądzicie o modernizacji siewnika na 2020r. Można wybrać wały z odstepami pod redlice jak również redlice w rozstawie 12.5cm lub 15 cm. Taki sam jest rozstaw w wale zageszczajacym. Zwróćcie uwagę na nowy typ mocowania siewnika czy jest lepszy jak stary? Pozdrawiam 

• Przez Henius91
      Witam. W mojej Omedze chciałbym zrobić znaczniki składane do pionu. wiem że potrzebuję 2 krótkie siłowniki, ale nie wiem jak to podłączyć żeby to działało. siałem siewnikiem Monosem i tam były takie znaczniki, ale zastosowany był zawór który trzeba było przy każdym przerzucaniu znaczników przełączyć. da się to jakoś prościej zrobić żeby nie trzeba było zakładać żadnych zaworów? jak to jest zrobione np. w Polonezach albo innych siewnikach z Unii? bo widziałem że w Polonezie nie ma zaworu.
    • Przez solek01
      Znajomy dostał RMG i ma kupić siewnik talerzowy 2,5m. Rozważa zakup pomiędzy Agromasz, Euromasz i Unią z tego co się orientował to
      cenowo Najtańszy Euromasz, Unia i najdroższy Agromasz. Różnica nie duża. Tylko się nasłuchał i naczytał i każdy swoje chwali.
      Głównie chodzi o wysiew rzepaku, który byłby najdokładniejszy. Chyba że się ktoś orientuje czy jakiś zachodni kupiłby do 30 tyś?
    • Przez Patryk27
      Witam jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość. Posiadam agregat uprawowo siewny 2.5 z siewnikiem Hassia Dk, siewnik posiada automat do ścieżek z pozycjami 321Z. Jak wykonać ścieżki pod opryskiwacz 12?
    • Przez afek2020
      Potrzebuję instrukcji/tabeli do siewnika hassia du 250 19 lej.  Proszę o zdjęcia lub podpowiedź jak ustawić siewnik do grochu, zbóż oraz rzepaku.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj