News
zom3

Jaką nawigacje dobrać

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      @kristofus prośba o pomoc - jak krok po kroku ustawić QGIS do pobrania map z geodezji a następnie wyznaczenia graniczników, tak aby można je było wyznaczyć na tablecie albo na dedykowanym garminie.
      Na dzień dzisiejszy mam kompa na windowsie 10 - della 10calowy tablet.
      Do tego F9P, pojedynczy moduł i do niego abonament RTN, więc mam dokładność do 2.5cm.
      Jak teraz krok po kroku skonkuforwac QGIS zeby pobrac mapy od geodetów?
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
    • Przez kristofus
      Są może w Polsce użytkownicy/majsterkowicze korzystający z systemu CEREA autorstwa pewnego Hiszpana: https://www.cereagps.com ?
      W skrócie: z komponentów i oprogramowania kosztujących ok. 1000€ plus trochę własnej inwencji (mocno przydatna drukarka 3D) można zbudować system prowadzenia równoległego z centymetrową dokładnością RTK. Nie tylko wizualnego (tu koszty istotnie mniejsze, odpadają elementy wykonawcze) ale także "za kierownicę". I to działa, jest sporo filmów, polecam wrzucić hasło w YT, moje doświadczenia też już są bardzo pozytywne. Jak się jeszcze dorzuci trochę dodatkowej elektroniki (Arduino ) można system rozbudować do naprawdę ciekawych funkcjonalności (sterowanie sekcjami czy nawet mapowanie plonu) za naprawdę śmieszne pieniądze.
      Poza Hiszpanią temat wyraźnie się rozwija u Niemców, istnieje dość prężne niemieckie forum: http://cerea-forum.de/ gdzie można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na wykonanie i rozbudowę systemu. Ogólnie bariera językowa jest pewnym problemem (angielski/hiszpański/niemiecki) ale w dobie google translatora...
    • Przez yacenty
      Hej,
      Czy ktoś przerabiał temat podłączania rozsiewacza Exacta TL, wyposażonego w terminal Focus II do innego terminala ISOBUS?
      Kupiłem taki rozsiewacz i zastanawiam się czy uda mi się go wpiąć do nawigacji.
      Spotkałem się z opinią ze niestety trzeba wykupić jakąś spechalną licencję od KV, która kosztuje 2600e czyli więcej niż zapłaciłem za rozsiewacz
    • Przez dar322
      Witam. Czy ma ktoś naprowadzanie tej firmy? Jak z dokładnością pracy i elektryczną kierownicą? Widziałem na ich stronie, że można wypożyczyć np na miesiąc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj