News
yacenty

Palce zagarniacza kverneland accord

Polecane posty

yacenty    1217

Ktoś z was ostatnio wymieniał palce zagarniaczy w siewniku kverneland accord da-s?

glownie chodzi mi o porównanie jakościowe czesci zamiennych.

sa noname za 15zl jest granit za 35 i jest ponoć oryginał za 65.

jaka jest ich wytrzymałość? Bo jak miałem w poprzednim siewniku innej marki to wymieniałem po 500ha posianego

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

tomek73    371
Napisano (edytowany)

Ja do  Focusa założyłem z  Accorda kupuje w Bolkowie do 16-20 zł, Zalezy od producenta.  Wytrzymają z  300 max ha, ale mam ciężki zagarniacz i myślę że dlatego tak szybko lecą. W Accordie dużo lżej  cała belka chodziła.  Znajomy napawuję pręta na dół,  ale też za długo nie wytrzymują. 

Według mnie nie warto przepłacać. 

Edytowano przez tomek73

Andrz_    48
Napisano (edytowany)

Na pewno to zależy od rodzaju gleby ale ja u siebie nie używam zagarniacza   w rowkach które zostawiają koła kopiujące jest jednak zawsze troszkę więcej wilgoci .  Tak to wygląda 🙂pszenica--hondia_l_5718225916a50b048cdc482978662eef.jpg

Edytowano przez Andrz_

Wiadomość z agroFakt.pl

yacenty    1217

na razie nie będzie kółek, zobaczę może założę na rzepak

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów

tomek73    371

Ja rzepak bez zagarniaczy sieję, lepiej to wygląda i widzę jak siać, bo bez znaczników sieje. Ale mam kółka. Zboża z zagarniaczami jednak. 

yacenty    1217

no ja też nie używam znaczników ale u mnie GPS kieruje

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lespki007
      witam wszystkich
      niedawno kupilem siewnik taki jak w tytule jest on wyposazony w sterownik firmy muller elektornik i niestety nie dostalem instrukcji obslugi. chcialbym sie spytac czy ma ktos badz tez mial taki sterownik i czy moglby napisac mi jak sie ustawia szerokosc sciezek i innych waznych rzeczy albo moze ktos ma instrukcje obslugi i moglby sie nia podzielic???
      z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam
    • Przez wojti_wojti
      Witam

Zwracam się do was z prośbą, mianowicie ma ktoś może z was instrukcję obsługi do siewnika Poznaniaka SO43 w formacie pdf? Nie chodzi mi o Poznaniaki typu so43 3Z, czy 3B tylko chodzi mi o zwykłego SO43

Z góry dzięki za pomoc

• Przez Gryzon
      Witam, czytałem temat o tym  jak ustawić ale tam są podane od każdego inne dane. Mianowicie chodzi mi o to że posiadam ten siewnik dokładnie taki sam jak na foto. I teraz moje pytanie: Ile mam zrobić obrotów korbą ,bo chciałbym zrobić próbe kręconą, aby dokładnie ustawić swój siewnik. Na innym temacie jedni pisali 19 obrotów inni podawali 54 albo 56. Za pomoc bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

• Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć informacji na temat wysiewu seradeli poznaniakiem S043  
      Może ktoś siał i by podpowiedział jak ustawić do seradeli i ile wysiał na hektar
      Pozdrawiam
    • Przez MowMiMnichu
      Witam , mam problem z siewnikiem amazone d9 3000 special. Mianowicie problem , gdzie oszukuje on z wysiewem nasion , ustawie , zrobię próbę jest ok a na polu wysiewa już inaczej , po swojemu w czym tkwi problem ? Proszę o szybko poradę 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj