starkk749

Zetor 7245-problem zapowietrzającego się sprzęgła

Polecane posty

starkk749    0

Witam

Mam problem polegający na non-stop zapowietrzającym się sprzęgle,

Problem wygląda następująco:

Mimo nowej pompki i wysprzęglika oraz odpowiedniego stanu płynu ciągnik jak chwilę postoi po odpowietrzeniu układu

znów nie ma sprzęgła. Dajcie znać jak ktoś przerabiał podobny problem

jacus    471

jesli nigdzie nie ma wyciekow to jest tylko jedno wytlumaczenie- zle odpowietrzony, trzeba pare razy przepompowac i dobrze zakrecic odpowietrznik i musi chodzic.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl

DarekD    68

na którym  bo nie bardzo mi to pasuje do objawów ? 

Jak na zasilającym pompę to byś miał ubytki płynu do momentu opróżnienia zbiornika .  Jak na pozostałych to też by się nie zpowietrzył dopóki zbiornik pełen .  W obu przypadkach powietrze zostało by wyparte przez płyn a nie odwrotnie !

nowy

starkk749    0

Od zbiorniczka na pewno nie,gdyż stan płynu cały czas taki sam. Był to przewód wychodzący od pedału sprzęgła do wysprzęglika

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez janusz14
      mam problem ze sprzęgłem w moim ciągniku a konkretnie w ciągu ostatnich 2 lat wymieniałem 3 razy tarcze sprzęgłowe i raz mi pęknoł na pół cały docisk . teraz narazie jest spokój ale coś mi nie chce do konca wysprzęglać pompke sprzęgłową wymieniłem. jaki może być problem ?
    • Przez Radek000111
      na 3 i 4 biegu przy obciążeniu strasznie w niej wali,co moze byc tego przyczyną??jakie były by koszty i czas naprawy??jest to zetor 6718
    • Przez m3tysek
      Witam, pękł mi wałek sprzęgła( 59112101) i nie dało rady włączyć pompy ani wałka chyba że na zgaszonym, więc rozjechałem silnik od skrzyni okazało się że sączy się też olej z wałka sprzęgłowego II stopnia więc uszczelniacze do wymiany oraz łożyska igiełkowe i teraz zaczyna się pod górkę nie mogę wyciągnąć wałka sprzęgłowego opiera się o zębatkę na dole wszystkie sygiery ściągnięte a obudowy łożysk nie można zbić ciągnik posiada wom 540/1000 ma ktoś jakiś pomysł jak wyciągnąć te wałki???
    • Przez 1994kuba1994
      Kilka pytań bo nie znalazłem na forum co mnie interesuje . 
      1. Czy zetor 7340 a mniejsze tej serii np 6340 to to samo oprócz silnika mocy ? Bo można kupić instrukcję napraw ale od 3340 do 6340 tak jakby do 7340 była inna a nic nie można znaleźć .
      2. Czy 7340 ma ta sama skrzynie i most sprzęgło co serii 7745? Bo może tamta instrukcja by się nadała.
      3. Jaka ma być odległość łożyska oporowego na sprzęgłe zetora 7340? Ale proszę o pewna informacje a nie że ktoś tam na oko tak mi ustawił.   
      Czy ktoś może mi odpowiedzieć ?
    • Przez Damianzetor7011
      Czy t o normalne że w Zetorze 7011 po wciśnięciu sprzęgła do końca podnośnik nadał podnosi? Bo w c 360 nie podnosi bo łapie 2 stopień, a w Zetorze jak to jest? Czy 2 stopień sprzęgła jest w pedale nożnym i dźwigni ręcznej czy też tylko w dźwigni
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj