News
AdGraPL

Zanikanie biegów w ciągniku Case po przerwie w jeździe

Polecane posty

AdGraPL    0

Witam, mam pytanie w ciągniku Case JXU po przerwie w jeździe 2/3 tygodnie giną biegi do przodu, a do tyłu są. Po 5-10 minut i nagrzaniu się silnika biegi wracają. Jaka może być tego przeczyna?

sebe1033    246

rewers coś nie tak znaczy pewnie dźwignia , nie łączy ale jak po rozgrzaniu to jakby elektrozawór się blokował , szukałeś bloku z elektrozaworami ?

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    246

a to jeszcze lepiej , jak masz rewers mechaniczny to jak może po rozgrzaniu być do przodu a na zimnym nie 🤔

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jaszczur2008
      Witam 
      Dwoch znajomych ma ten sam problem w Case 1056XL.
      Nierozlacza przedniego naped jak sie zagrzeje.
      -Pompka nowa 
      -Elektryka sprawna
      -Przystawka uszczelniona
      -elektrozawor nowy
      -olej nowy
      Wyczytalismy gdzies ze nieszczelnos moze byc gdzies w skrzyni, ale gdzie dokladnie szukac?
      Czy moze jeszcze cos innego moze być?
    • Przez Gregster
      Cześć, chciałbym poznać wasze zdanie na temat Casów serii 51xx z całkowicie mechaniczna skrzynia biegów, z mechanicznymi połbiegami ? Zastanawiam się nad zakupem Case z taką przekładnią. Co o niej myślicie? Czy jest prostsza w ewentualnych naprawach niz powershift? Czy jest awaryjna? 
      Z góry dzięki za wszelkie rady i informacje.
      Pozdrawiam
    • Przez rafal3939
      Witam, pytanie odnośnie tego modelu lub podobnych. Nie blokuje się dźwignia od załączania wałka won, trzeba trzymać ją ręką. Czy ktoś mógłby podesłać foto jak to wygląda pod kabiną. Chce sprawdzić czy czegoś mi tam nie brakuje. 2 pytanie gdzie załączany jest klakson w tych modelach?
    • Przez sunday
      Witam
      Posiadam Case MX 135, ciągnik na miękkiej osi i jest taka sytuacja że jedno przednie koło nie stoi prosto tylko jest trochę przechylone i tu moje pytanie czy jest może możliwość jakoś to wyregulować czy może coś jest wybite???
    • Przez zeflik
      Witam Koledzy , może mi ktoś odpisze , wymieniłem filtry na nowe, olej, pompę w skrzyni oraz uszczelniacze w przystawce i na zimnym oleju i jak i na gorącym napęd ciągnie , sprawdzałem elektrozawór chodzi prawidłowo zamyka i otwiera. Podłączyłem zegar na wyjściu które idzie do przystawki pokazuje prawie 20 bar na zimnym a jak trochę pochodzi to już spada, na gorącym oleju zaś było 10 bar. Znajomy mechanik mówi mi ze skrzynia możne być zużyta bo jest smarowana centralnie i tam możne uciekać ciśnienie. Dodam jeszcze ze po przejechaniu ok 17 km skrzynia była gorąca jak silnik bez żadnego obciążenia. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj