Agrodiabeł

New Holland 658 sterownik

Polecane posty

Agrodiabeł    0

Witam zakupiłem prasę New Holland 658 i chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył od czego dany przycisk oznacza na sterowniku ???? I czy ktoś mógłby każdą cyfrę opisać/podpisać  proszę pomóżcie .

IMG_20200214_153823.jpg

IMG_20200214_153830.jpg

IMG_20200214_214550.jpg

Edytowano przez Agrodiabeł

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sławek93
      Witam. Koleś który nam go przywiózł nie dolał paliwa do ciągnika i podczas zjeżdżania z lawety zgasł mu. Powiedział że wystarczy dolać i będzie ok. Niestety ciągnik zapali pochodzi chwilę i gaśnie. Dzwoniliśmy do niego i kazał poluzować taka śrubkę nad filtrem paliwa. Paliwo leci, pęcherzyków brak. I dalej gaśnie po zapaleniu. Co robić ? Pompę można jakoś odpowietrzyć ? Pomóżcie. 
    • Przez rzeznik13
      Czy ktoś go posiada z af
      ja się sprawuje
      czy duzo pali?/
    • Przez Dwaplusjeden
      Witam mam pytanie odnośnie nh t475s. Mianowicie mam w planach zakup takiego ciągnika i myśl zaprząta mi sprawa odnośnie koszenia trawy kosiarka rotacyjna zwykła.Boje się że powybijam zaraz szyby tak jak w obecnej 60.Moze przedłużyć plandeki? Czy ktoś z was kosi tak ma jakieś pojęcie na ten temat? Prosiłbym o porady
    • Przez rabit500
      Witam forumowiczów mam pytanie do osob które posiadają lub posiadali ciagnik ford/new holland 8240 lub podobny model. A więc założyłem do mojego przedni wałek wom, ponieważ wcześniejszy właściciel sprzedal mi ciagnik bez niego. I mam do Was pytanie gdzie jest podpiete zasilanie olejem sprzęgła walka. Mam w kabinie wlacznik pod spodem kabiny są wolne wtyczki. I na tym kończą się części do jego podpiecia. Mile widziane każde podpowiedzi a Jeszcze lepiej zdjęcia układu zasilania olejem.

Pozdrawiam.
    • Przez Agrodiabeł
      Witam kupiłem prasę New Holland 658 ale nie wiem jak zakłada się sznurek w niej wiem tylko to że z kłębka z pod klapy przekłada się sznurek przez te dwa otwory na zewnątrz i nie wiem jak dalej ☹️
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj