Skocz do zawartości
Rolnik85

John Deere 1470cws

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
damianzbr    973

witam, przeszukałem forum (że chyba źle to zrobiłem z powodu braku doświadczenia obsługi tego portalu na które jedynym tłumaczeniem jest to iż jestem tu nowy) i nie znalazłem odp na moje pytanie które brzmi: czym będzie się różnił 1470 koszący pszenice 1. od 1470 koszącego rzepak (czy tylko sita i stół)? 2. od 1470 koszącego kukurydzę (czy tylko sita i heder, bo największą niejasnością jest dla mnie klepisko i cepy)? 3. na czym polega przystosowanie go z opcji pszenica do opcji qq (a w zasadzie co trzeba odkręcić/przykręcić zamienić przełożyć dołożyć itp.) i jak szacujecie koszt takiej metamorfozy razem z hedrem używanym ale mało? 4. Może macie jakieś inne propozycje co do kombajnu który miał by na głowie około 40ha qq, 20 rzepak i około 120 inne zboża. Proszę nie przekierowywać mnie do dilera bo wiadome jest że jak mu powiem: mam kasy na kombajn serii 1x70 i nic więcej a zadanie do wykonania to pszenica i qq to bez problemu można przewidzieć jego odp która będzie brzmiała że te kombajny są wprost stworzone do koszenia qq a że siłą rzeczy są kombajnami to przy okazji zachowały wszystkie najlepsze dotychczasowe cechy owych kombajnów i pszenice to kosza tak samo dobrze jak pozostałe inne do tej pory. Z góry dziękuje za wszystkie odp. Każda informacja na pewno bardzo mi się przyda. pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się