Polecane posty

Farmerr37    0

Witam wszystkich chcialbym zapytac jaki polecacie olej do skrzyni biegow oprocz arala bo chcialem wymienic i ktore korki odkrecic w zetorze zeby spuscic olej ,czy jest tez jakis filtr siatkowy ktory trzeba wymienic lub wytrzyscic prosze o porade 

Farmerr37    0

Instrukcje katalog to mam tylko chcialbym zapytac czy wystarczy odkrecic jeden korek np od skrzyni i wszystko zejdzie czy inne tez musze ,a wlewa sie olej tam gdzie jest to pokretlo z miarka z tylu traktora 

Wiadomość z agroFakt.pl

przekręt    113

jak masz instrukcję to dlaczego zadajesz takie proste pytania ? 

przeczytaj ze zrozumieniem (chyba, że to problem), tam jest wszystko dokładnie opisane !

DarekD    68

możesz zalać agrol stou plus 10w40 z Lotosu -dużo tańszy od Arala i dobry pod względem parametrów

nowy

Farmerr37    0

Zalalem total dynatrans mpv ma podobne parametry 10w30 i po rozgrzaniu troche sie pojawia piany na bagnecie i w skrzyni moze zostal stary olej i sie zmieszalo cos lub poprostu musi ten olej sie przerobic jak jest nowy 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vw141998
      Witam. Mam problem z podnośnikiem dokładnie z opuszczaniem bez obciążenia w Proximie 110 Plus .posiada oczywiście ehr . Z maszyną opuszcza się bez problemu w zależności jak się ustawi prędkość opuszczania. A bez maszyny jak się podniesie to później ciężko go opuścić trzeba na siłę je ręcznie lub wejść na lagi i ciężarem ciała opuszczać w dół . Jak go kupiłem nie było tego problemu. Filtry oleje zmieniane regularnie. Co może być przyczyną.? Może ktoś coś podobnego miał ?
    • Przez kris14
      Witam.
      Przeglądając dzisiejszą dostawę fachowych czasopism rolniczych znalazłem informację że Zetor w "dalszej perspektywie" chce rozpocząć produkcję nowych, małych, prostych modeli które nazwie Zetor Major.
      Miały by być to ciągniki o mocach 50-70KM.

Co najciekawsze, producent chce zastosować w nich silniki Zetor, Perkins i John Deere.

Myślę że ten temat będzie dobrym miejscem do dyskusji i zbierania wszystkich informacji o tej serii.

Pozdrawiam.
    • Przez Pawel9641
      Witam, mam problem z Zetor Forterra, otóż gdy dodaje gazu i obrotomierz pokazuje więcej niż 1500 obrotów obrotomierz po prostu spada. Gdy znów zejdę z gazu do 1200 to obrotomierz powraca. Proszę o pomoc bo potrzebuje pilnie licznik. Zetor Forterra 9641 2008r.

• Przez dzikizbych
      Witam mam problem w zetorze jest on taki że podczas rozucania obornika pękła mi obudowa po lewej stronie skrzyni pośredniej. Tam gdzie jest przymocowana pompa olejowa i 2 filtry olejowe pod schodami jest to przykręcona na imbusy do skrzyni.
      Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak to się nazywa . A robota w polu stoi .to mój jedyny traktor
      Pomocy!!!
    • Przez D-e-x-t-e-r
      Witam, w zetorze 9540 skrzynia 3 biegowa z dwoma półbiegami na każdym biegu, pekły widełki od 1 i wstecznego biegu, zostały wymienione i od tego czasu wyskakuje 3 bieg, ale tylko gdy ciagnik ma lekko coś go pcha., Jaka moze byc przyczyna  ?  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj