Polecane posty

dzikiWschód    74

Witam, jak w tytule, kupiłem nowe akumulatory, zmienilem wszystkie klemy i przewody wysokiego napięcia, zregenerowalem alternator bo ostatnie kilka razy palona była na rozciag . Dziś skrecielm wszystko i niby rozrusznik kręci ale nie może zaskoczyc silnik. Dodam że rok temu regenerowalem pompe wteyskowa i wtryski. Może rozrusznik za słabo kręci...

igor10246    130

zobacz czy paliwo dochodzi stawiam na zapowietrzenie

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

sznajdik    219

Może w odstojniku syf i paliwo blokuje albo co lepsze kran zakręcony

Wiadomość z agroFakt.pl

dzikiWschód    74

W sumie racja nie sprawdzilem paliwa czy odpływa hehe ale jak już tyle wymienilem to i rozrusznik jeszcze zregeneruje

Nowak5425    20

A może dźwigienka od gazu spadła z pompy wtryskowej ?

Zapraszam na kanał YouTube : Nowakowsky. Filmiki  z budowy własnych konstrukcji oraz różnych remontów.

gosciu506    84
dzikiWschód napisał:

W sumie racja nie sprawdzilem paliwa czy odpływa hehe ale jak już tyle wymienilem to i rozrusznik jeszcze zregeneruje

jak dzieci paliwa nie sprawdził ale temat na forum założył

sznajdik    219

Pierwszy krok jak nie odpala i nie ma dymu to sprawdzić w zbiorniku później odkręcamy przewód z wtrysku jak nic nie leci podczas kręcenia silnikiem badamy przepustowość układu

Napisano (edytowany)

Jest jeszcze możliwość że głowice masz peknieta i będzie kręcił ale nie zapali

Edytowano przez Malinowykrol

sylwek23111    24

Jesli nie jest to problem z paliwem, a rozrusznik słabo ciągnie to może być winien rozrusznik(zacierający się rozrusznik, ale wtedy czuć spalenizną, albo szczotki), albo poluzowany/naderwany przewód przy statyjce(dopóki sie nie urwał całkiem to przez pół roku czasu nie mogłem dojść przyczyny słabego palenia)

Kozo    0

Jak nie odpala a jest zapowietrzony u mnie wystarczyło pompką popompować dopóki sie paliwo nie poleje

Ale jeśli rozrusznik to możesz spróbować podnieść odprężnik rozpędzić silnik odpalając i szybko spuścić odprężnik  jeśli akumulatory naładowane to musi odpalić a jeśli nie to wina rozrusznika

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ma123
      witam zwracam się z prośbą do tych co mają katalok części o podanie numerów simeringów na półoś tak zeby założyć po dwa na jedną strone.w internecie nie mogę tego znaleźć  a nie mam katalogu 
    • Przez ma123
      witam zwracam się z prośbą do tych co mają katalok części o podanie numerów simeringów na półoś tak zeby założyć po dwa na jedną strone.w internecie nie mogę tego znaleźć 
    • Przez adrian
      ursus c-360 czy mogę wykupić polisę oc na poprzedniego właściciela ?
    • Przez piotrc330
      Witam otóż robiłem remont kapitalny ciapka.Więc kupiłem nową pompe hylmetu pzs 20 32l/min ponieważ ciągnik pracuje z turem.Po złożeniu wszystkiego chciałem zobaczyć jak będziesz podnosił przy czym był pusty,podniósł tylko raz na wolnych obrotach naprawdę szybko. Po opuszczeniu chciałem podnieść jeszcze raz i wtedy nic. Zero reakcji. Po zdjęciu pokrywy nic nie zauważyłem dziwnego wszystko całe pompa też  Jedyne co to nakrętka na trybie który jest na pompie  była całkowicie odkręcona i jej tam nie było.Dokręcona była mocno i zastanawiam sie co sie stało. Dodam za wczasu. Rozdzielacz kupiony 2lata temu olej rok temu zmieniony filterek orginał wyczyszczony(kupiłem nowy ale w porównaniu do starego ma 2razy większe dziórki na sicie niż stary ) chociaż było tylko kilka małych paproszków.orongi wszystkie nowe. Nie mam bladego pojęcia co jest tego przyczyną.Prosił bym o pomoc bo ciągnik potrzebny.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj