masa24

Kverneland 14 a 16 cali

Polecane posty

masa24    238

A te numery korpusów? Np 28 bo lżej na nim idzie tak ?? 

On pojdzie chyba do Żyda bo myślałem ze będzie lekko szedł i nie będzie zapychał . A tu lipa 

Nie mam numerów na lemieszach. Z wymiaru 14 i 16 podobne. Może lemiesze mam 14 calowe założone?

Wg numeru to odkładania jest jakaś uniwersalna 14-20. Może powinna być typowo 16 calowa?? Wstawiałem numer tej odkladni

masa24    238

Reasumując 

w wilgotna ziemie idzie dobrze.

w sucha nie wchodzi wogole gdzie b200 idzie jak w maslo

plug widzicie jaki jest. Lemiesze były nowe, dłuta nowe i dalej lipa

plozy mogą aż tak sprawę pier**lic ze nie idzie??

te resory jakoś trzymają. Jak już wejdzie w ziemie to siedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

masa24    238

Mam szerokie pola. Napewno jest cięższy. Np fortshmitt ciągany mimo ze to starocie oral bez porównania glinę niż ten mój kverneland. Dlatego rozglądam się teraz za tym pługiem bo zwykły zagonowy nie sprawdził się .resory gieły się na glinie twardej i nie wchodził w ziemie

Buszmen11    112

Ten polzawieszany z linku napewno będzie ciężki. Tylko ch*j wie jak będzie orał. Nie lubię jak ktoś maluje odkładnice.  Dobrze by było żeby sprzedający miał kawałek do zaorania i wytestowac. Ten z linku kolegi akmaly napewno dobrze będzie krył. Sam chce zmienić swój na obrotowke tylko vd100. Chociaż kolega kupił vd85 i pole po kuku na ziarno zaorał elegancko

akmaly    338

Bardzo dobra sprawa to kroje na każdym korpusie, pomaga rozdzielać resztki i nie zapycha się. Przy przedłużka jest to jeszcze fajniejsze.

masa24    238

Ten ciągany to bb85. Czy to model podobny do pługów ab?? Czesci podobne ?

Ramą grubsza od tego co miałem wynalazku a3. Ramie korpusu tez grubsze o pół palca. 
ten mój co nie oral to jakiś wynalazek. Tam samo ramie korpusu sprężynowało mocno. W tym jest grubsze i stabilniejsze 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szron88
      Witam.
       Planuje zakup nowego pługa. Byłaby to moja pierwsza obrotówka. Budżet to około 45tys. W tej cenie chyba tylko polscy producenci wchodzą w grę. Najbardziej podoba mi sie Koja. Jakieś opinie na temat tego producenta? A może coś innego? Proszę o opinie i porady. Ciągnik jaki bedzie z nim współpracował to Case Mx110 gleby lekkie w większosci 5klasa.
    • Przez roobercik
      Witam:) Nie wie ktoś ile może ważyć czteroskibowa obrotka Lemken na ażurach z 94 r. i 140 ramie?? Mam taki do kupienia. Właściciel twierdzi że waży 900 - 1000 kg, ale troszkę mu nie wieżę. Pług ten miałby współpracować z Forterrą 11441 (110 KM). Pozdrawiam:)
    • Przez Robert312
      Witam, od niedawna jestem posiadaczem pługa fraugde 5280, w tym temacie chciałbym się was zapytać czy taki pług posiadacie i wiecie jakie są tam numery piersi odkładni, lemiesza oraz nakładki lemiesza. Na tych moich nie da się nic odczytać, stał u sprzedającego 2 lata pod chmurką.
    • Przez Gero
      Witam wszystkich. Mam zamiar kupic zetora 7540. Większość ludzi sądzi że ciągnik ten ma 75 KM, niektórzy natomiast sądzą że ma 71 KM. Zastanawiam się nad sprzętem do tego ciągnika. Czy ciągnik ten da radę agregatowi uprawowo-siewnemu 2.7m?
      Zastanawiałem się też nad pługiem 4-skibowym U170P firmy STALTECH.
      Charakterystyka techniczna pługa U170P:
      Liczba korpusów [szt.]
      4
      Rozstaw korpusów [cm]
      83
      Szerokość korpusu [m]
      0,35
      Szerokość robocza [m]
      1,40 - 1,50
      Głębokość orki [m]
      0,30
      Zapotrzebowanie mocy [KM]
      60 - 75
      Masa [kg]
      450
      Strona z tym pługiem
      Czy ktoś z państwa dysponuje takim sprzętem i mógłby mi doradzić czy dla tego ciągnika te maszyny nie są za duże? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Rolnik810
      Szukam opinii o pługu Huard Master 120.
      Jak z dostępnością części do niego?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj