Siwecki97

Przyczepa z wywrotem pneumatycznym

Polecane posty

Siwecki97    0

Witam, 

Jestem zainteresowany kupnem przyczepy z wywrotem pneumatycznym. Pytanie jest takie.. Czy jest to porównywalne "jakościowo" rozwiązanie do tradycyjnego wywrotu? Plus.. Czy przyczepę np z Holandii bez papierów (bo tam nie wymagają) normalnie bezproblemowo zarejestruje w Polsce? 

Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi! 

Pozdrawiam serdecznie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126

lekka nieszczelność i już nie podniesiesz hydraulika jest bardziej tolerancyjna na to i musisz co raz dopomoowywac jeśli dużo kierujesz. wgl skąd pomysł by pchać się w taki system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

Czy ta przyczepa z Holandii ma hamulce pneumatyczne?

Nie radzę kupować przyczep z wywrotem pneumatycznym, bo to u Nas bardzo mało spotykane rozwiązanie i w razie uszkodzenia będziesz miał problem z częściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

dokładnie, jak w dobrym pieniądzu to wywalić pneumatykę a wstawić klasycznie hydraulikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Witam,

Ostatnio miałem możliwość zobaczenia takiego rozwiązania w akcji i nie polecam. Przyczepa masywna, wyglądała na jakieś 6t ładowności a nie dawała rady przy jakiś 4t gdzie ładowałem na inne przyczepy 3,5t i 4t więcej i spokojnie dawały radę. I najważniejsza wada to że za każdym razem trzeba było wychodzić z ciągnika aby wyrzucić ładunek. Przyczepę spokojnie zarejestrujesz, tylko musi być oświadczenie sprzedawcy że nigdy nie była rejestrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64

A ja widziałem też taka przyczepę w akcji i to z nadstawkami i musiała być szczelna bo gospodarz pomylił strony i wykiprował nie na te stronę z której uchylił burtę co skończyło się wywrotem ma bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwecki97    0

Okej, dzięki bardzo za odpowiedzi. Mam do kupna 22 tonowke burty aluminiowe, z możliwością rejestracji właśnie w ten nietypowy sposób. Cena 14 tys. Myślę z w 5 bym się zmieścił jeśli chodzi o przeróbkę na hydraulikę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

Do jakiego konia ta przyczepa? 3 osiowa? Dużo ostatnio tych przyczep z wywrotem pneumatycznym sie pojawiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Wywrot pneumatyczny ? Toż ta przyczepa wiekiem zbliżona do dinozaurów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

Przyczepa 22t, 3 oosiowa i z wywrotem pneumatycznym, to na 90% przyczepa samochodowa ciężarowa a takie podlegają rejestracji w Holandii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432
3 godziny temu, bergman31 napisał:

Przyczepa 22t, 3 oosiowa i z wywrotem pneumatycznym, to na 90% przyczepa samochodowa ciężarowa a takie podlegają rejestracji w Holandii. 

Idąc dalej tym tropem nawet jeżeli były by papiery to zarejestrujesz ją tylko jako przyczepa ciężarowa  nie rolnicza , ale to już tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432
3 minuty temu, bergman31 napisał:

@Andrz_ właśnie o to mi chodziło. Ciężarowa przegląd co roku.  

no i jeszcze jak DMC 22  to koszt 180 polskich złotych 🤕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwecki97    0

Panowie, a mieliście jakąś styczność z przyczepa kirovca pts 12? Lub czy słyszeliście o niej cokolwiek? 

A co do tej przyczepy z Holandii to raczej właśnie scenariusz z ciężarowa jest bardzo realny :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj