marioc14

Case 5150 klimatyzacja

Polecane posty

marioc14    0

Witam 

Może ktoś z użytkowników montował klimatyzację do case 5150? Jeśli tak to poproszę o jakieś rady itp. Co potrzeba kupić?  Jakie koszty? Jak się sprawuje itp. 

Pozdrawiam 

SamaPrawda    116

http://www.inter-instal.com/ zadzwoń do tej firmy może mają jakiś gotowy zestaw lub skompletują ci coś na wzór orginału

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sunday
      Witam.
      Mam taki pytanie czy to małe wejście hydrauliczne to może być wolny spływy? Jak odpalę ciągnik to nie ma tam ciśnienia więc podejrzewam że to jest to.

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez rafyo
      Witam, tak jak w temacie wie ktoś może ile wchodzi odczynnika do casa mx 135 i podobnych. Mam do nabicia klime tylko koleś który u nas w okolicy tym się zajmuje trochę nie ogar i wątpie żeby wiedział.
    • Przez Mycek5120
      Gdy Ciagnik sie juz dobrze zagrzeje przy puszczaniu sprzegła sporadycznie słychac dziwne tarcie dochodzace z łaczenia silnika ze skrzynia trudno to wychwycic dokładnie z kad. Najczesciej zdaza sie to jak ciagnik ma jakis wiekszy opór np cofanie pod górke z przyczepa ale podkreslam jest to nie zawsze i tylko po dobrym zagrzaniu maszyny. Zastanawia mnie jedna sprawa mianowicie od pedału sprzegła wychodza dwie linki gróba i cienka gróba jest cały czas napieta a cieka przy puszczonym pedale jest całkiem luzna jak wciskam to sie naciaga troche obie te linki maja rególacje moze w tym jest przyczyna i potrzeba jakiejs małej rególacji? Miał ktos podobny przypadek ? Lub ktos wie co moze byc przyczyna tego tarcia ? I czy te linki tak powinny byc?
    • Przez Mateuszmx
      Witam kupiłem niedawno case 5140 i mam problem zrobiłem nim 80 km w trasie wszystko było w porządku ale gdy dojechałem już do domu to na małych obrotach cały czasz rozłącza mi skrzynie i na tablicy zapala sie pierwsza kontrolka po lewej stronie taka zebatka z wykrzyknikiem podswietlona na pomarańczowo ale jak zwiekszyłem mu obroty tak do 1200 to juz normalnie ruszał i jezdził ale dzisiaj przy uprawie małego pola gdzie trzeba było użyc dużo rewersu problem nie znikał nawet przy wiekszych obrotach cały czas rozłaczało skrzynie i zapala sie ta kontrolka może ktos z was wie w czym tkwi problem. Z góry dzięki za pomoc:)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj