Polecane posty

Tomeczek220    0

Witam wszystkich mam takie pytanie mam ochote założyć przedni naped od robura nw jak to dziala i wgl kolega ma zalozony no to sobie nie za bardzo chwali mówi ze traktor osłabiło i wgl rady sobie z tym nie daje .i ja mam pytanie czy wgl te tryby i wgl. Jest to wszystko zgrane ze sobą .jak ktoś ma taki napęd super by bylo jak bym coś dowiedzial na ten temam .jak ktos kojazy to chodzi mi o napede z firmy traktory 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

Kolega ma racje nie jeden zamieniał silnik na zetor 7211 bo c-360 za słaby do napędu a według mnie bo to przerabiałem najlepiej sprzedać c-360 dołożyć i kupić oryginalnego zetora z napędem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Potwierdzam , przerabiałem to wszystko na własnej skórze ,początkowo było fajnie i nawet byłem zadowolony , po trzech latach eksploatacji sprzedałem ursusa i kupiłem ciągnik z napędem fabrycznym i to jest wreszcie to co ma być , szkoda topić tyle kasy w c 360 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyRolnik18    71

Dokładnie. Też to przerabiałem, i powiem tak silnik c360 jest zdecydowanie za słaby (chyba że masz zamiar jeździć na drugim biegu dwu skibowym pługiem i go katować), różnica jest ogromna tylko musisz zmienić silnik (tak jak ja zrobiłem) ewentualnie założyć turbo, no chyba że nie masz dużo pola i nie będzie to główny ciągnik to ok a jak nie chcesz pakować kasy w c360 radzę kupić ciągnik oryginał 4x4, ale wiem że cię wyjdzie to dość sporo taki napęd a dalej to będzie tylko sześćdziesiątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Sprzedając C-360 i trochę dokładając można kupić MTZ 82 który będzie dużo lepszy od takiej przerobionej C-360.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super dziękuję za podpowiedź myślałem sobie założyć do 360 do tura tak ale dziękuję za podpowiedź nie bede zakladal bo mam zetora 7245 i nie bede topil kasy nie potrzebnie wole kupic juz jakiegoś orginalnego z przednim napedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leslaw2542    3

jedyn zysk z tego napędu to  dociążenie przodu i stabilniejsza jazda z cięższymi maszynami na podnośniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj