News
isentor

Opryskiwacz Kverneland iXtrack T3

Polecane posty

isentor    0

Cześć, intensywnie myślę nad zakupem opryskiwacza Kverneland iXtrack T3. Interesuje mnie praca belki tego opryskiwacza, jak on sobie radzi na dołkach, nierównościach. Jakieś porady w stosunku do wyposażenia? Opryskiwacz będzie brany jako nowy.

Pozdrawiam

sw_kamil    22

Hej.  Jak już będziesz coś wiedział o opryskiwaczu to daj znać, też planuję na nastepny sezon taki nabyć

Wiadomość z agroFakt.pl

sw_kamil    22

Cena jest dość spora. mi wyliczyli ponad 200 tyś netto, belka 27m, skrętny zaczep,   hamulce pneumatyczne,   wymuszone poziomowanie belki na 2 czujnikach.  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dereniek
      witam posiadam opryskiwacz do ktorego dokupilem nowy rozdzielacz z filtrem i mam pytanie którą dysze do niego zalozyc chodzi mi o waz ktory wylatuje z filtra rozdzielacza  do beczki i tam leci dysza, są dwie opcje tylko nie wiem ktora dysza powinna byc założona    fotki

c28bc7714a8e9464575732cd3256.bin

• Przez krolikNH
      Tak jak w temacie proszę o spostrzeżenia, opinie szczególnie ci którzy posiadają PILMETY, ponieważ niedługo może kupie opryskiwacz i chce wiedzieć jak PILMETY chodzą. Z góry dziękuję. :rolleyes:
    • Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez simer
      Witam poszukuję prawej piasty koła do opryskiwacza pilmet 2518 przeszukałem internet ale nic nie znalazłem,może ktoś pomoże?

• Przez kamil800
      Witam
      Planuje zakup uzywanego opryskiwacza z belka 21 i max 3000l, bedzie to moj pierwszy wiekszy opryskiwacz z komputerem i mam (pewnie dla wielu banalne i smieszne) kilka pytan. 
      Na co zwrocic uwage przy ogledzinach takiego opryskiwacza?
      Jak wypada awaryjnosc tych komputerow? Stwarza to duzo problemow? 
      Jak ustawie sobie np 250l/ha i bede jechal 1/4 belki to komputer bedzie probowal wywalic przez ta 1/4 belki tyle samo wody co przez cala belke? 
      Wpadly mi w oko opryskiwacze marki kuhn, moze mi ktos cos o nich powiedziec? Czym roznia sie ich wersje? Bo widze na ogloszeniach czerwone i niebieskie. 
      Jest tez w okolicy kilka ogloszen opryskiwaczy marki Tecnoma, jednak pierwszy raz w zyciu sie z nia spotykam, jakies opinie? 
      Moze ma ktos albo wie kto sprzedaje jakis godny polecenia sprzet? Tak max do 35 tys. 
      Z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj