News
mistermisiek

Ciągnik jednoosiowy żubr 10 KM

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, wie ktoś coś o tym ciągniku Żubr. Ktoś użytkował go?  Jak z jego trwałością? Moze ktoś coś zaproponuje w tych pieniądzach ?

Nie mogę żadnych informacji o nim znaleźć, wiem jedynie że to chiński sprzęt.

Edytowano przez mistermisiek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawid1156
      Witam, poszukuje instrukcji obsługi do ciągnika claas axion 810 lub chociaż do komputera cebis rok 2010, dzieki za pomoc. 
    • Przez rafkap
      TUZ podnosi szybko a problem z opuszczaniem nie chce opuszczać a jak pokrętłem dam na żółwia to opuszcza skokami a jak na zająca to coś piszczy z tyłu i nie opuszcza podpowiem że ciągnik stał 3 miesiące nie użytkowany Pomóżcie 
      A może ktoś wie jak przeprowadzić kalibrację TUZ-a !!!!
    • Przez Mariuszogi
      Potrzebuję informacji o ciągniku foton lovel 504
    • Przez k1212
      Witam
      Mam problem z Lamborghini Formula 135 po wymianie 2 filtrów hydrauliki i 1 filtra do wspomagania (filtry zalane olejem i zakręcone, olej w skrzyni jest) nie można kręcić kierownicą. Po odpaleniu ciągnika kierownicą nie można kręcić taki stawia opór, po podniesieniu gdy koła są w powietrzu można kręcić zarówno na zgaszonym jak i zapalonym silniku.
      Proszę o pomoc nie wiem czy trzeba odpowietrzyć układ jeżeli tak to w jaki sposób ???

• Przez lemysz1
      Witam. Szukam jakiś informacji, opini na temat tego ciągnika. Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj