News
grabaz

Jak uzupełnić olej w przekładni?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grabaz    0

Może mi ktoś podpowiedzieć jak zalać i sprawdzić stan oleju w tej przekładni? Z wierzchu nie ma żadnej śruby jak w polskich przekładniach.

20200125_155024.jpg

plati    15

Ewentualnieod góry? U mnie od góry w forschritt się zalewa bo przekladnia wystaje nad taśmę. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Marceli10    3

Jezeli nie ma od gory a jest z boku korek kontrolny to przez niego i az bedzie wyciekac

soko74    9

Są przekładnie bez oleju,tylko że smarem. Ta właśnie na taką wygląda. Wtedy jest bezobsługowa.

grabaz    0

Wygląda że wszystkie śruby są przelotowe I nie ma korka kontrolnego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SebaMazowieckiePL
      Witam Rok temu Zakupiłem Rozrzutnik dwuosiowy. Na jesień gdy wywoziłem obornik zauwałyżylem że Poprzedni Własciciel nie zmienił rozwalonego lozyska wału napedu adapteru. Wiec kupilem łozysko takie same wszystko idzie po myśli zakładam lańcuch a on okazuje sie zbyt krotki. o kilka mm wręcz. Spojrzałem na pokrywe łozyska wału i była jakby troche wytarta prez wał - mozliwe  to ze lancuch pasuje bez łozyska a z łozyskiem jest zbyt krótki?
      (Zdjecie Pogladowe)

• Przez rolnikos25
      Witam, warto brać tego cynkometa 3,5t N-233/4 z deflektorem kierunku rozrzutu obornika? Jakieś jego wady zalety? Cena katalogowa 40000 brutto.
    • Przez grabaz
      Witam, 
      Proszę o poradę przy zakupie rozrzutnika. Chcę kupić rozrzutnik Rolland Conic 2073 ładowność 8 ton, wałki poziome. Do wyboru mam dwa. Jeden ze zwykłym posuwem na zapadkę w idealnym stanie z oryginalną farbą na wałkach, natomiast drugi z płynnym posuwem mechanicznym w bardzo dobrym stanie, trochę gorszym od pierwszego. Cena ta sama. Który wybrać?
    • Przez darkdevil
      Witam niedawno nabyłem rozrzutnik Rolland i mam pytanie do posiadaczy tych rozrzutników chodzi głównie o przekładnie kątowo (Rochling) pod rozrzutnikiem która rozdziela napęd na posuw i adapter czy jest ona przykręcona na sztywno że się nie porusza wcale czy może wykonywać małe ruchy  na jakie pozwala   jej szyna do której jest przymocowana bo pierwszy raz coś takiego widzę przeważnie jest na sztywno a ta się porusza dochodzą do niej wałki na krzyżakach  
    • Przez bkrawczyk7
      Witam zastanawiam się nad kupnem rozrzutnika, zastanawiałem się jak kupnem euromilk, uni apollo premium, camara. Ma ktoś takie sprzęty i co lepiej kupić waszym zdaniem, bo mam spory dylemat.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj