News
grabaz

Jak uzupełnić olej w przekładni?

Polecane posty

grabaz    0

Może mi ktoś podpowiedzieć jak zalać i sprawdzić stan oleju w tej przekładni? Z wierzchu nie ma żadnej śruby jak w polskich przekładniach.

20200125_155024.jpg

plati    19

Ewentualnieod góry? U mnie od góry w forschritt się zalewa bo przekladnia wystaje nad taśmę. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Marceli10    3

Jezeli nie ma od gory a jest z boku korek kontrolny to przez niego i az bedzie wyciekac

soko74    9

Są przekładnie bez oleju,tylko że smarem. Ta właśnie na taką wygląda. Wtedy jest bezobsługowa.

grabaz    0

Wygląda że wszystkie śruby są przelotowe I nie ma korka kontrolnego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wiesiekkaciak
      Posiadam rozrzutnik jednoosiowy i chcę go pomalować, oczywiście farbą na rdzę. Przeglądając Allegro trafiłem na farbę ARMORIN (oferta 7079810282) którą jak piszą można stosować na rdzę. To już jest w kolorze zielonym, czyli taki jak chcę. Czy ktoś to już stosował i może coś na temat tej farby powiedzieć? Czy lepiej zrobić tradycyjnie i zastosować Corizon czy tam Corinę i na to kolor?

Kolejna sprawa dotyczy malowania ciągnika C330 (właściwie C328). Czy ma sens zastosować podobny myk i pomalować go (z wyłączeniem kabiny, maski i błotników) tym samym, czy lepiej epoksydowym i na to kolor?
    • Przez SebaMazowieckiePL
      Witam
      Jak sie ta nazywa część od rozrzutnika?
      Pozdrawiam

• Przez tasiorek766
      Witam. Czy sprzęgło w tym rozrzutniku ma możliwość regeneracji/naprawy czy trzeba wymienić całe. Typ: vugs-480 kl gdzie dostanę nowe bądź części do niego. Pozdrawiam 

• Przez Ogoniasty
      Witam Grupowiczów.
      Planuje zakup nowego rozrzutnika 3.5t do c360, firmy jakie mnie interesują to cynkomet ,Jolmet lub Roltrans. 
      Może ktoś uzytkuje i moglby sie wypowiedzieć na temat któregoś z nich.

• Przez SebaMazowieckiePL
      Witam.  Ostatnio zauważyłem że rolki w moim nowo nabytym rozrzutniku sa dość zużyte.  Chce je wymienić - rozkręciłem  śruby które napinają ale wal z rolkami nie chce wyjść.  Wiec zwracam sie z prośba o pomoc   Jak wymienić poprawnie te rolki w rozrzutniku?   (Zdjecie pogladowe)   Pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj