News
magmaxdj

Kalibracja skrzyni mccormnik cx85

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
magmaxdj    0
Napisano (edytowany)

Witam kolegow. Potrzebuje w swoim mccormiku zrobić kalibrację skrzyni. Rok prod 2006. Czytałem różne posty i wiem że obejdzie się bez komputera tylko potrzebny jest specjalny kabel. Może ktoś podesle mi schemat kabla lub strzelał gotowy. No i potrzebuje jeszcze procedurę tego procesu. Z góry dzięki 

Edytowano przez magmaxdj

Krystiann    0

Cześć. Ja mam McC C 85 Max 2007 i kiedyś przy dużym obciążeniu mi zgasł i po odpaleniu już nie było jazdy. Nic, zero reakcji na rewers. Zadzwoniłem do firmy od której kupiłem i poprosiłem o kontakt do kogoś z serwisu. Przez telefon udało mi się skalibrować skrzynie bez żadnych urządzeń. Sterując tylko gazem sprzęgłem, rewersem i guzikami. Jeśli coś mam telefon to tego Pana. 
Pozdrawiam 

Edytowano przez Krystiann

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez HubiSoft
      Proszę o informcie o McCormic CX 95. Jak z awaryjnością i użytkowaniem?
    • Przez Amigoo
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy w ciagniku McCormick mc115 jest podlaczenie diagnostyczne?
    • Przez michal1111
      Witam zakupiłem z belgii ciągnik mccormick mtx 150 z 2006r
      Nie pokazuje temperatury płynu chłodniczego wyświetla się błąd 105 
      Czujnik wymieniłem ale to nic nie pomogło 
      Proszę o pomoc 
    • Przez sebek3065
      Witam potrzebuje pomocy poniewaz mam mccormicka mx 90 i działają mi tylko półbiegi 1,2,3 a 4 juz  nie działa, jak jade na obojętnie jakim biegu i zmienie z 3 na 4 połówke to ciągnik staje, jakie mogą byc przyczyny tego, co nalezy sprawdzic.
      z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez Arturo1610
      Witam. mam pytanie odnośnie odsysania kurzu z filtra powietrza poprzez tlumik A mianowicie czy tam ta rurka która wchodzi tlumik to mocno ssie to powietrze czy tylko tak lekko ? Bo u mnie to tak słabo bardzo ssie o ile wgl ssie i nie wiem czy tak ma być czy coś jest źle. pomoże jakiś posiadacz takiego traktora ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj