Piotr6991z

Szybkozłącze euro / suchoodcinające

Polecane posty

Piotr6991z    8

Czy miał ktoś doczynienia z szybko złączem od Waryńskiego z eliminatorem ciśnienia? Można łączyć gdy jest ciśnienie w tym złączu? Potrzebuje takie złącza do ładowacza czołowego jak odczepiam jest wszystko dobrze. Problem pojawia się wtedy gdy postoi trochę na słońcu wtedy nie mogę już podłączyć tych złączy bez popuszczenia węża lub puknięcia w ten grzybek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10    0

Ooo ciekawy temat, ja również jestem ciekaw opinii na ich temat - a co do ciśnienia podczas podłączania osprzętu to ja gdy mam odczepiać przykładowo krokodyla to zamykam go maksa, potem gaszę ciągnik i spuszczam olej na zgaszonym i dopiero wtedy odłączam węże. Eliminuje to całkowicie problem z podpinaniem potem, nawet jak i stoi osprzęt parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6991z    8

Z krokodylem robię tak samo przed odłączeniem, ale nic to nie daje. Gdy jest chłodno, odłączę i postoi na słońcu to już nie ma opcji aby ten grzybek wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Bo nie zamyka się do końca tylko trzeba zostawić lekko uniesiony gasisz ciągnik i opuszczasz grawitacyjnie opada i olej spływa do ciągnika zaraz po odczepieniu przewodu można ponaciskac grzybek euro i upuscic parę kropel jeszcze dodatkowo i nie trzeba szukać wynalazków tylko trochę pomyśleć i popraktykowac.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2351

go..o prawda robilem rozne kombinacje i nic nie dają


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceli10    4

Jezeli ma sie na przewodach wtyczke i gniazdo to wystarczy złączyć przewody i nawet za rok nie bedzie problemu z podpieciem bo cisnienie z jednej komoru moze przechodzic przewodami do drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Pierdzielisz Marceli10. Gdy slonce swieci i silownik z wezami sie nagrzewa, to olej zwieksza swoja objetosc w obydwu komorach i laczenie nic ne daje. Najlepszy system to jak opisal Patryk1222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Wstawcie sobie trojnik i zawór kulowy i jak wam najdzie ciśnienie to sobie spuścicie zaworem jeśli nie potraficie odczepic aby było dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maikerus
      Dzień dobry. Muszę wymienić felgę w wywrotce Megidia. Nigdzie, ani w sklepach ani na rynku wtórnym nie idzie jej dostać. Czy istnieje jakiś zamiennik który pasowałby po mniejszych lub większych przeróbkach? Czy ktoś z Was mierzył się ostatnio z takim problemem i jak sobie poradziliście? Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą pomoc.
    • Przez Mateo7171
      Witam. problem ze zgrabiarka dwukaruzelową Kuhn GA 7302. Przy włączeniu wałka słychać około trzy stukniecia w jednej karuzeli. Dzisiaj zablokowałem ramiona na siłę przekręciłem wałkiem to było czuć jak przepuszcza w środku. Szukam jakieś pomocy co to może być


    • Przez lutek0666
      Witam mam pytanie czy ktoś ma jeszcze jakieś części do siewnika rosyjskiego talerzowego, głównie chodzi mi o tryb napędzający znajdujący się przy sprzęgle.
    • Przez MariuszMF2645
      Witam Poszukuje kubełków/Wkładek do Sadzarki Cramer DSD-2000


    • Przez Marcin9908
      Witam serdecznie, czy ktoś ma może do sprzedania noż do wycinaka Schrijver; wycinak starszej serii. Nowych niestety już brak w sprzedaży, a i nawet o używkę okazuje się że problem, a jeśli coś było to i tak w fatalnym stanie. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc w tym temacie to proszę na priv, z góry dziękuje.
      Długość (mm) 1730 Szerokość (mm) 110 Grubość (mm) 3
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj