Polecane posty

Farmerr37    0

To jest fahr m900 moje pytanie brzmi jak tu wlac olej lub smar plynny czy wlewac od dolu w jedna srube i obrocic kolem i wlac znowu w druga ,bo chyba nie lac u gory w gorna srube powyzej polowy kola bo to bylo by za duzo oleju w kole wiecej jak pol kola jak ktos ma taki kombajn lubz takim 4 korkami prosze o informacje bo nie mam bladego pojecia jak to tam wlac zeby nie zepsuc i narobic se klopotow 

IMG_20200123_121230.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KrzysztofZmysowski
      Witam,

Mam zamiar kupić kombajn Deutz fahr c6205 ts. Ciężko znaleźć jakieś opinie na temat tego modelu w internecie.
      Czy ktoś z was posiada taki model? Czy polecił bo go oraz co warto dokupić w opcji ?
    • Przez Farmerr37
      witam mam pytanie zakupilem kombajn fahr m900 i bylo z nim cos takiego niewiem gdzie to bylo i po co to jest

• Przez Farmerr37
      witam potrzebuje schemat zlozenia orbitrola do fahr m900 numer orbitrola 8451955512 lub z innych podobnych numerow jak ktos ma schemat to prosze o zdjecie lub jak ktos ma katalog do odsprzedania
    • Przez Farmerr37
      Witam mam prosbe chcialbym sie dowiedziec troche o tym kombajnie bo to moj pierwszy tski kombajn z tej marki ,wczesniej mialem claasa consula super sprzet ale juz uzytkowany byl pare dobrych lat  i pojechal w inne rejony polski posluzyc ,chcialem zapytac jak ustawic te wajhy od wlot wylot zeby ladnie sie mlocilo pszenice i jeczmien jaki wiatr i sita z tylu teraz jest dolne dito 13mm oczko a gorne z wajha w lewa strone w polowie ustawione ,jaki tez wlac olej do zwolnic do kol i po co sa az 4 korki dwa od dolu i dwa w polowie troszke wyzej zazwycaj to powinien byc jeden w polowie do wlewania i stanu drugi od dolu do spuszczania tu mam 4 az i jeden odpowietrznik jeszcze  gdzie znajduje sie bagnet w dkrzyni biegow miarka oleju 
    • Przez Tomeczek220
      Witam orientuje sie ktos? czy może ktos kupywał robil sobie sam? kabina na kombajn fahr m 88s dziek za odp z góry😁😁
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj