News
maguu84

Rozrzutnik z posuwem hydraulicznym do ursusa c360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maguu84    0

Witam wszystkich.

Planuje zakup rozrzutnika 4.5t, który będzie współpracował z poczciwą„60-tką”.

Pod uwagę biorę rozrzutnik z posuwem hydraulicznym lecz nie do końca jestem pewien czy ursus poradzi sobie z napędem silnika hydraulicznego napędzającego posuw.

W najbliższym czasie planuje montaż mocniejszej pompy i dodatkowego rozdzielacza, wiec mogło by to sprawnie działać. Co myślicie na ten temat?

w sumie pierw będziesz włączać wałek od adaptera dopiero później postów więc jak najbardziej przy 4-5 tonach powinien dać rade

Wiadomość z agroFakt.pl

maguu84    0

Też myślę, że powinien dac rade.

Tylko mocniejsz pompa hydrauliczna jakieś 36l wydatku i zobaczymy

ptaszyna    156

hydromotor nie potrzebuje duzo oleju i nie ma ciezko w posuwie rozrzutnika. Mam rozrzutnik 10t z wlasna hydraulika i tam pompa hydrauliczna ma wydatek 11l/min.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Biskupc360
      Witam robię Ursusa c355m zrobiłem już hamulce 2 strony z nowymi przewodami i pompki oczywiście po drodze jakieś uszczelniacze do wymiany się znalazły z ręcznym też roboty było aby go uruchomić teraz prostuje "regeneruje" błotniki tylne i wymieniam w nich kawałki skordowanej blachy (stwierdziłem że szkoda kupować nowe skoro te nie są zgnite kompletnie a napewno są mocnejsze od nowych ) trochę poprawić maskę muszę i pomalować blachy (malowane będzie pistoletem może ktoś poleci podkład oraz farbę żółtą oprócz agtech..). Dalej wymiana końcówek 4 drążków kier i naprawa instalacji + nowe lampy. Chodzi mi tylko o samą robotę części on mi przywozi oprócz blachy na błotniki tarcz itd.. Będę bardzo wdzięczny za odp ps. Jak skończę dodam zdjęcia przed i po 😉
      WZIĄĆ KURŁA!!!
    • Przez yacenty
      Witam!
      powoli decydujemy sie z ojcem na przejscie na duze bele slomy, do tego bedziemy raczej potrzebowac TURa
      co myslicie zeby zalozyc TURa do 3p?
      nie bedzie za lekki ciagnik? jak to sie bedzie spisywalo?
      macie moze podobny ciagnik z turem?
      jak wyglada sprawa załadunku, rozładunku bel albo duzych wiazek przy uzyciu tura?
      jak wyglada sprawa robot ziemnych? podsuwania obornika?

z góry dzieki za informacje

doradzcie tez jakiego tura szukac? nowego na co patrzec przy sprzecie uzywanym?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez alkhor
      Mam taki problem, a mianowicie jak pochodzi ciągnik popracuje i nagrzeje się silnik to zaczyna tak jakby kopcić z tłumika ciągnik się dusi i gaśnie. Odczeka się chwilę, aby lekko przestygł i można dalej pracować.
      W czym może tkwić problem? Wymieniłem filtry paliwa, filtr oleju zmieniłem też olej (chciałem już wymienić na nowy), ale nie wiem, w czym może tkwić przyczyna. Tzn. po zmianie filtrów paliwa jeszcze 60--tki nie przetestowałem. Pracowała na kawałku pola koło domu, ale tu nic się nie działo i może za krótko aby uwidocznił się problem.
      Jednak chciałbym dopytać czy to filtry byłyby problemem czy może coś innego warto sprawdzić. Ktoś może nasunie jakieś rozwiązanie.

Nie wiem, jakim cudem miałem tu konto i przestało działać. Trudno się mówi zacznie się wszystko od nowa.
    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
    • Przez ma123
      Witam mam zamiar kupić rozrusznik r11 do c360 i mam dwa wyjścia regenerowany https://allegro.pl/oferta/rozrusznik-r-11a-c-330-c360-c380-ursus-oryginal-8897240775 który będzie kosztował 400zł bo nie mam starego na zwrot lub nowy https://allegro.pl/oferta/rozrusznik-tradycyjny-c-360-c-330-zetor-r11a-3kw-8867324560 nie wiem który wybrać czy jeden i drugi bedzie tej samej jakości dodam tylko że w drugiej c360 rozrusznik po regeneracji kręci jak głupi 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj