News
Mikua

Przy wciśnięciu sprzęgła załącza sie zawór pneumatyczny hamulca przyczepy Ursus C360

Polecane posty

Mikua    24

Cześć.

Przy wcisnieniu sprzęgła załącza się zawór pneumatyczny hamulcy przyczepy, naprawiał ktoś to ? wstępnie oglądałem ale nie zauważyłem aby coś było nie tak 

przekręt    106

jak wciskasz sprzęgło to porusza się dźwignia hamulca ręcznego ?

Mikua    24

Porusza się ten uchwyt przy zaworze pneumatycznym od ręcznego 

Wiadomość z agroFakt.pl

przekręt    106

przyrdzewiało na ośce, spróbować wd i rozruszać, a jak nie da rady to rozebrać,przeczyścić i nasmarować

stachu0007    30

pedał sprzęgła jest na wałku do którego podpięty jest ręczny - ale to już pewnie wiesz. Opcje są dwie. Albo masz zatarty pedał na wałku albo tuleja dystansowa na tym wałku już jest zdarta i przy wciskaniu sprzęgła pedał haczy o dźwignie ręcznego. Innych możliwości nie ma

• Thanks 1

robert1226    151

W nowym ciągniku trzeba dopłacać do opcji sprzęgło w hamulcu , a ty masz gratis hamulec w sprzegle .

• Haha 1

TomaszStach    152

Ja miałem jak w mercedesie. Hamulec ręczny zaciągany peda... Znaczy dzwignią nożną 😅

Mikua    24

Dobra Panowie, temat ogarnięty, ręczny tak na prawdę nie potrzebny w przyczepie, cięgno odkręciłem i po robocie 😄

robert1226    151

To pamiętaj następnym razem też tak zrób ,a nie podłączaż komputer do c 360-tki. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mario1985
      Czesc 30 lat temu skonczyl sie dowod rejestracyjny na ursusa.. jezdzil i jezdzi bo w czerwcu robilem kapitalny remot i wlozylem w niego sporo kasy...
      Teraz mam pytanie ... chce go z powrotem zarejstrowac... musze czekac na jakis certyfikat dla stacji kontroli pojazdow lub do wydzialu komunikacji czy tylko dokumenty od niego i stary dowod na przeglad pojechac i do wydzialu po tablice i nowy dowod ????
    • Przez Mateusz198831
      Mam.pytanie jak działa hamulec hydrauliczny w c330 ??? chodzi mi że chce kupić przyczepę z hamulcem hydraulicznym to gdzie mam podlonczyc przewody żeby były hamulce w przyczepie hydrauliczne ???? Na jakiej jest to zasadzie w c330 ???
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Xxx123
      Dzień dobry mam taki problem w moim urs usiedzieć 360 nie dawno wymieniłem pompe i uszczelki na cylindrze i gdy podnies już to po chwili delikatnie spadam i znów podnosi czy jest coś nie tak z tym podbośnikiem proszę o pomoc.
    • Przez daw1285
      Witam, chciałbym zapytać się czy wie ktoś jak powinien być podłączony alternator od poloneza do c360? Na alternatorów są 3 styki jeden o oznaczeniu 30,  który przewód jest poprowadzony do akumulatora i drugi o oznaczeniu 67 a trzeci nie ma oznaczenia. Wie ktoś jak powinno być to podłączone? Nie wiem czy powinien być tam regulator napięcia.. ale wcześniej był taki jak na zdj, ma dwa styki 67 i 15

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj