Polecane posty

Dwaplusjeden    12
Witam mam pytanie odnośnie nh t475s. Mianowicie mam w planach zakup takiego ciągnika i myśl zaprząta mi sprawa odnośnie koszenia trawy kosiarka rotacyjna zwykła.Boje się że powybijam zaraz szyby tak jak w obecnej 60.Moze przedłużyć plandeki? Czy ktoś z was kosi tak ma jakieś pojęcie na ten temat? Prosiłbym o porady

igor10246    130

też się zastanawiam takiego do prac zielonkowych , przy hodowli i transporcie ( mam łąki i bydło) i zastanawiam się czy nie wziąć normalnego t4 ( ma 4 cyl silnik i większą ergonomię w kabinie) ale jak rotacyjna ci nie strzela jak karabin to ja bym się nie martwił a jak nie to w cenie dobrej rotacyjnej kupisz używaną dyskówkę 2,4 metra która będzie jak na ten ciągnik dobra. a jak nie to są w sklepach ciężkie plandeki do rotacyjnych i zmienić po prostu one mają też na końcu sznur wzmacniający  który ma zapobiegać jakimkolwiek wyrzutom 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Roman_h2    65

Z swojej strony mogę dodać tylko że za wymiane szyby drzwi prawych w Nh Td5 zapłaciłem 2400PLN

Wiadomość z agroFakt.pl

Dwaplusjeden    12

no on by pracował właśnie i w polu i w trawie i trochę się boie no nic trzeba będzie coś wymyślić z tą plandeką i kosiarką

igor10246 napisał:

też się zastanawiam takiego do prac zielonkowych , przy hodowli i transporcie ( mam łąki i bydło) i zastanawiam się czy nie wziąć normalnego t4 ( ma 4 cyl silnik i większą ergonomię w kabinie) ale jak rotacyjna ci nie strzela jak karabin to ja bym się nie martwił a jak nie to w cenie dobrej rotacyjnej kupisz używaną dyskówkę 2,4 metra która będzie jak na ten ciągnik dobra. a jak nie to są w sklepach ciężkie plandeki do rotacyjnych i zmienić po prostu one mają też na końcu sznur wzmacniający  który ma zapobiegać jakimkolwiek wyrzutom 

Dyskowa nie rzuca tak kamieniami?

karol091193    256
Roman_h2 napisał:

Z swojej strony mogę dodać tylko że za wymiane szyby drzwi prawych w Nh Td5 zapłaciłem 2400PLN

O kurde. Ja w zetorze Proxima 3 albo 4 razy drzwi wymieniałem. Cena to chyba 200 zł albo i nie. Oczywiście nie z winy kosiarki tylko z błędu ludzkiego

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Roman_h2    65

szybe do Proxima placilem chyba 450 zl plus uszczelka 159

AdeXZet    52
58 minut temu, Bogdan675 napisał:

Dyskowa nie rzuca po szybach

Potwierdzam dyskową koszę już od 2013 (ponad 30ha rocznie) i ani jedna szyba nie strzeliła 

igor10246    130
17 godzin temu, Dwaplusjeden napisał:

no on by pracował właśnie i w polu i w trawie i trochę się boie no nic trzeba będzie coś wymyślić z tą plandeką i kosiarką

Dyskowa nie rzuca tak kamieniami?

to wynika z konstrukcji gdzie w rotacyjnej wali ci w bęben i od razu dostaje energię wyrzutu a w dyskowej nóż przywali ale co najwyżej lekko podrzuci albo nawet ślizg wepchnie pod belkę 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacek472
      Nie znalazłem nigdzie więc zakładam nowy temat. Jaka jest różnica między modelami (T7.175 )a ( T7 .190 T7.150s T7.210 T7.225) Wiadomo że moc inna ale chodzi mi o konstrukcje czym jest spowodowana mniejsza masa T7.175 od reszty o 100kg, T7.175 6300kg reszta 6400 ? w prospektach dopiero teraz dojrzałem ten niuans, a chciałbym wiedzieć bo po to wziąłem 175 aby w przyszłości zwiększyć moc do poziomu modelu T7.210 i teraz zastanawiam się czy skrzynia nie jest przypadkiem słabsza bo tu znalazłem drugą różnice 175RC prędkość minimalna 2,4km/h, 190RC 2,2km/h, 210RC 2,0km/h. Skrzynia PC 175 minimum 1,9km/h, a PC 190 i 210 po 1,8km/h?
      Jak ktoś coś wie więcej Zapraszam do dyskusji.

• Przez 343
      Witam zamierzam kupić nowy ciągnik T6 i nie wiem jaka skrzynie wybrać electrocomand czy dynamic. ElectroCommand to jest strasza ,prosta konstrukcja a Dynamic to nowa i strach w nią się pchać. Mam pytanie do użytkowników electrocomanda czy ta skrzynia jest na tyle głośnia ,że praca przez to staje się uciążliwa? Słyszałem ,że podobno one głośno pracują dlatego sam już nie wiem .Jeździłem u dealera ta skrzynia i głośno to nie pracowało ale mówił ,że jak rozgrzeje się ona i pójdzie w obciążenie to będzie głośniej .Jeśli by była ona glosna to chyba zaryzykowalbym w Dynamic Command.
    • Przez barkry
      Czy ktoś wie kto produkuje lampy LED do grupy CNH? Np. T7 itd? 5x LED 25W 1950 lm jedną lampą LED
    • Przez masa24
      Witam,
      zdarza się ze przy pierwszym uruchomieniu rano leci gest biały dym jakaś minutę? Czy to normalne?
    • Przez Sławek93
      Witam. Potrzebuje zakupić zaczep dolny do new Holland 8360 ale nie wiem jaki musi mieć ona wymiar. 
      A może ktoś ma taką na sprzedaż. ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj