kamil8352

Noże do paszowozu

Polecane posty

kamil8352    1

Dzień dobry, jakie noże polecacie do wozu paszowego euromilk? Wie ktoś jakiej firmy są montowane w fabryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    39

Według mnie najlepszym wyjściem to będzie zadzwonić do firmy Euromilk i zakupić oryginalne. Na takiej części nie warto oszczędzać, podobnie  ma się temat z lemieszami do pługów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

A ja polecam od gościa z belchatowa co robi ślimaki ma swoje noże po 100zl sztuka i wytrzymały tyle samo co oryginał sano. 

Zapytać możesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Sprzedam paszowóz Trioliet 12m3 . Opis w Linku https://www.olx.pl/oferta/paszowoz-trioliet-12m3-2-1200-nie-straumann-pekon-10m3-CID757-IDsQrjj.html
       
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania beczkowoz Eckart 7000l duże balonowe koła , górny zaczep , wałek w komplecie , - Cena 17 000
      Sprzedam również Paszowóz Trioliet 2-1200 , 2 slimaki 12m3 , stan dobry , ślimaki zregenerowane,waga sprawna , wałek w komplecie , wysokość 2,5m  Cena 26 000
      Więcej informacji proszę pisać 
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez przemek1000
      Witam, z racji dość wąskiego korytarza ( ok 2.8 m) myślę nad zakupem poziomego wozu paszowego o pojemności 10 m3. Budżet jaki mam to max 90 tysięcy netto. Myślałem nad intermixem r10 czy jest to dobry wybór? A może w tej cenie są jeszcze inne wozy godne uwagi? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj