Janek54321

siarczan amonu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janek54321    7

Gdzie mogę kupić siarczan amonu.? Interesuje mnie siarczan koksowniczy luzem lub normalny jako nawóz w workach lub bb. Szukam i dzwonie i nigdzie nie mają. Może ktoś stosuje i ma dojścia do tego nawozu. ?? okolice śląskie, świętokrzyskie, małopolskie. 

Janek54321    7

na rzepakiedy,  pszenicę  i pod ziemniaki bo moje pola 10 lat siarki nie widziały 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Prosze o opinie na ten temat ,tych którzy stosują tą forme nawożenia.
    • Przez Rafał11
      Witam wszystkich, mam pytanie bo chciałbym zastosować drugą dawkę na oziminy i chciałbym się zapytać czy jest sens siać nawóz gdy nie ma deszczu?
    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
    • Przez karol210589
      Gdzie mogę kupić taki kalibrator do granul? Do określenia poszczególnej frakcji nawozu
      Konkretnie do kvernelanda

• Przez Przemo188
      Mam pytanie czy opłaca się nawozić pole gnojowicą bo jest możliwość kupienia gnojowicy i obornika tylko nie wiem czy jest sens sie w to pchać czy za te pieniądze lub trochę dołożyć i bedzię np nawóz wieloskładnikowy  czy azotowy i wyjdzie dla rośliny na to samo? Uprawiam wyłącznie zboża.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj